ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2011/2012 > Mérkőzések

Tárnok KSK pálya 2011 szeptember 25. 14:00)
Játékvezetők:
Orosz István, Kara Pál
MÁJER GERGŐ (16', 56'), LEHOTKA BOTOND (23') ill. BARTHA LEVENTE (71), LEGENDÁS MÁRK (28')

Felsőpakony - Alsónémedi SE 3-2, Kisnémedi - NK Kinizsi 3-2, Bugyi SE - Bagi TC ’96 0-0, Örkény SE - Budakalászó 0-3, Pilisi LK - Gödöllői SK 3-2, Újlengyel DSE - Sülysáp KSK 0-15, Hévizgyörki SC - Veresegyház 0-3

Bolha FTSE Tárnok:
Családi Attila 5 - Völgyi Ádám 7, Panyi László 6, Szabó Kristóf 6, Pusztai Csaba 5 (Ungvári Balázs 6 68') - Májer Gergő 8, Pluhár Bálint 7, Valczer Csaba 6, Lehotka Botond 7 (Nagy Renátó 6 78') - Vajda Dániel 6, Fehér Roland 6 (Kiss Tamás 87')
Keret: Szoloszka Bálint, Sárai Ferenc, Matyák Imre, Varga István
Kovács László

Verőce SE:

Berinkei Balázs - Pálmai Zsolt, Megyeri Attila, Kolumbán Viktor, Bartha Levente - Baradlai Erik, Horváth Norbert, Plachi Attila, Legendás Márk - Siklósi Márk, Virág Zsolt
Edző: Herbert László

Sárga lapok:
Májer Gergő, Vajda Dániel, Fehér Roland, Lehotka Botond  ill. Megyeri Attila, Baradlai Erik, Horváth Norbert

Az első félidőben mindkét csapat kétszer betalált, a második félidőt viszont végig uraltuk és fölényünket gólra tudtuk váltani. A Verőcének ebben a játékrészben komoly helyzete nem akadt, viszont minden labdáért meg kellett küzdenünk, nem volt hiány kemény összecsapásokban.

KOVÁCS LÁSZLÓ:
-Jó iramú, küzdelmes mérkőzésen a csapat erejét mutatja, hogy harmadik mérkőzésünket tudjuk vesztes állásból megfordítani. Gratulálok a csapatnak!