ARHÍVUM > Bajnokságok > U-13 > 2012/2013 > Mérkőzések

Bolha FTSE Tárnok - Budaörsi SC 4-2 (0-0)
Tárnok, Tárnok SE Sporttelepe
2012.10.19 - péntek 14:00
Játékvezető: Szeleczky Gábor
Gól: Sárosi Dénes 43', Faragó Norbert 55', Csató Ferenc 57' 64' ill. Horváth Barnabás 53', Klemen Norbert 70'
Lap: -

A forduló további mérkőzései
2012-10-20 - szombat:
Törökbálinti TC - Tököl VSK
5-1, Nagykovácsi USE - Érdi VSE 1-5, Budajenő KSE (U14) - Sóskút SKE (U14) 9-2 (versenyen kívül)
2012-10-21 - vasárnap: Perbál SC - Százhalombattai VUK SE
1-13, Diósdi TC-Select - Piliscsaba SE 4-2

Bolha FTSE Tárnok:
Lőrincz Roland 6 (Faragó Balázs 36' 6) - Faragó Norbert 7 (Kovács Benedek Konsztantin 65' 6), Győri-Sipos Ádám 6, Somogyi Dominik 7 - Slezák Krisztián 6 (Schwarz Ádám 53' 6), Csoma Bálint 7 (Kürti István 65'), Takács Patrik 6 (Csató Ferenc 36' 8) - Bori Illés 6 (Farkas Levente 44' 6), Sárosi Dénes 7 (Tamás Márkó András 51' 6)
Edző: Stencinger Norbert

Budaörsi SC: Rittmann Barna - Pálya Balázs, Láng Norbert, Etényi Gergely - Horváth Barnabás, Hugauf Soma, Kelemen Norbert (Dérfalvi Bence Dániel 29') - Szentiványi Ádám Dávid (Etényi Gergely 36'), Dérfalvi Bence Dániel (Koroknai Ákos Zétény 15')
Varga Zsolt

Némi hazai fölénnyel telt az első félidő, ami gól nélkül ért véget. A második játékrészt Budaörs kezdte jobban. Mezőnyfölényt harcolt ki és helyzeteket teremtett, amiket elpuskázott. Azután a 43. percben ellenfelünket elérte az örök fociszabály, helyzeteket nem lehet büntetlenül kihagyni. Sárosi Dénes góllal büntetett. Ezt Horváth Barnabásnak 10 perc elmúltával sikerült kiegyenlíteni. Sorozatban három gólt értünk el, ami eldöntötte a 3 pont sorsát. Az utolsó percben  még sikerült a szépítés, de ez a lényegen már nem változtatott, nyertük a mérkőzést!

Stencinger Norbert: -
Küzdelmes mérkőzésen a veszélyes pontrúgásokból adódott helyzeteinket jól kihasználtuk, ezzel sikerült megnyerni a találkozót.