ARHÍVUM > Bajnokságok > U-21 > 2014/2015 > Őszi mérkőzések

Szász Csaba 21', Kürti Viktor 45' 64'
Lap: nem volt

A mérkőzés góljai:

2014.10.18-19.
Halásztelek FC - Érdi VSE 4-1, Dabas-Gyón - Sóskút SKE 2-5, Taksony SE - Ráckeve VAFC 2-2, Kiskunlacháza SE - Törökbálinti TC 3-1
2014.10.28.
Százhalombattai VUK SE - Dunavarsányi TE 4-1

Bolha FTSE Tárnok
: Ravasz Márk 7 - Czeilinger Zsolt 6 (Horváth Martin 53' 5), Eskulics Dávid 7, Kovács Gyula 7, Németh Kristóf 6 - Csuka Zsolt 6 (Czeilinger Balázs 82' 0), Sárai Ferenc 8, Kürti Viktor 8 - Csillik Gábor Krisztián 6 (Süle Ármin 82' 0), Süle Soma Kristóf 6 (Demján Dániel 64' 6), Szász Csaba 8 (Demján Dénes 82' 0)
Edző: Csizly Attila

Bugyi SE: Lengyel Zsolt - Csernyi Dávid, Kaszás Dániel (Macsek Tamás 82'), Toldi Miklós, Lacza Sándor (Balázs Bence 68') - Tokics Tamás (Nagy Ferenc Botond 82'), Lőre Szebasztián (Proksa Csaba 68'), Molnár Bernát - Tóth Dániel (Bai Szilárd 87'), Somogyi Martin (Gazda Bonifác 46'), Gazsó Tamás (Tokics Máté 46')
Edző: Szőgyi Tamás

A mérkőzés előtt mindkét csapat 10-10 ponttal állt a tabella 5. és 6. helyén, vagyis nagy csata volt várható a két nagyjából azonos képességű együttes között. Ebben nem is csalódtunk. Főleg az első félidő hozott nagy csatát és kiegyenlített játékot. A mérkőzés képe alapján ez a játékrész akár döntetlen is lehetett volna, de szerencsére ezt a mi játékosaink nem így gondolták. Két pontrúgás után rezgett a vendégek hálója, Ravasz Márk pedig magabiztosan őrizte kapunkat. A második találatot a játékrész utolsó percében szereztük. A két gól lendületet adott a második félidőre és ekkor már egyre inkább mi kerültünk fölénybe. Egyre jobban játszottunk és a 3. gólunk után nem lehetett kétséges a mérkőzés kimenetele.
Azt gondolom, ma értékes győzelmet arattunk egy jó képességű és jól is játszó csapat ellen. A játékot, megérdemelten, a motiváltabb hazai csapat nyerte.

Csizly Attila: -
Az eltervezett alap játékunk megvan, ebből építkezve kell a munkát tovább folytatni és magasabb szintre emelni mindazt amit a pályán megvalósítunk. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez.