Bajnokságok 2016/17 > FELNŐTT > Őszi mérkőzések

Tárnok BKSK - Kiskunlacháza SE 1-1 (1-0)

Játékvezető: Mércse II. László ifj.
Aszisztens: Szabolcsi Tamás, Pécsi Imre

Gól: Bakó Gábor 5' ill. Teczár Bendegúz 69'

Lapok: Ilyés Attila 25' , Nagy Attila 38' , Eskulics Dávid 74' , Váradi Gergő 76' , Veszeli Tibor 83' , Nagy Dániel 90' ill. Simon Norbert 25' , Tóth Ferenc 66' , Horváth Márk 70' , Kampó Dániel 87'

A forduló további eredményei: FC Dabas III. - Dunavarsányi TE II. 0-2, Bugyi SE II. - Szigetbecse SE, Dunafüred LC - Dunaharaszti MTK II., Délegyháza KSE - Diósdi TC II., Sóskút SKE - Szigetszentmárton KSE

Szabadnapos: Érdi VSE II.

Tárnok BKSK: Szabó Zoltán 0 - Nagy Attila 4 (Pusztai Csaba 61' 5), Eskulics Dávid 6, Veszeli Tibor 6, Nagy Dániel 5 - Bakó Gábor 5 (Gyulay Gábor 57' 5), Erőss Zsolt 6 (Süle Soma Kristóf 73' 0), Váradi Gergő 5, Csibrik György 6 - Ilyés Attila 5, Kürti Viktor 5
Kispad:
Pintér László

Kiskunlacháza SE: Matus Tamás - Hatvani Ádám (Tóth Ferenc 39'), Simon Norbert, Kiss Zoltán (Iván János 35'), Tulkos Gergő Miklós - Kampó Dániel, Horváth Márk, Tóth József, Darázs Attila - Markó Tamás (Oros Máté 69'), Teczár Bendegúz
Kispad: Joó Gergely, Hajagos Mihály

Jól kezdtük a mérkőzést. Szépen építettük a támadásainkat és már az 5. percben sikerült egyet góllal befejezni, Bakó Gábor révén. Gólunkat követően is nagy lendülettel támadtunk, de a vendégek is megmutatták, hogy jó csapat és mindent megtettek - a sportszerűség keretein belül - az egyenlítés érdekében. Szerencsére védelmünk nagyon jól zárt, de előnyünket nem tudtuk növelni.

A második játékrészben még keményebben küzdött a kiskunlacházi csapat és ebből még izgalmasabb harc kerekedett. A gólok továbbra is várattak magukra, pedig helyzetek mindkét csapat előtt adódtak. Mi két alkalommal is ki tudtuk hagyni a kihagyhatatlant. A 69. percben 20 méterről végezhettek el szabadrúgást a vendégek. A kapunk előterébe lőtt labdáról Nagy Dani lemaradt, Teczán Bendegúz viszont elérte és közelről szerezte az egyenlítő gólt. A hátralévő 20 percben is nyiltsisakos mérkőzést láttunk. mindkét csapat győzelemre törekedett. Ezen a nézők nyertek leginkább, mert láthattunk egy nagyon izgalmas, nagyiramú hajrát. Nem volt egyáltalán időhúzás. Viszont egyik csapat sem tudta a maga javára eldönteni a találkozót és igazságos pontosztoszkodás született.