ARHÍVUM > Bajnokságok > U-21 > 2014/2015 > Őszi mérkőzések

Törökbálinti TC - BFTSE Tárnok 1-1 (0-1)

Kozenkai Björn
Bíró Bence 76' ill. Tóth Tamás 13'
Lap: - ill. Csuka Zsolt 70' , Süle Soma Kristóf 86'

2014.10.25-26.
Sóskút SKE - Százhalombattai VUK SE 2-1, Bugyi SE - Dabas-Gyón FC 1-2, Ráckeve VAFC - Érdi VSE 2-2, Kiskunlacháza SE - Halásztelek FC 0-1, Dunavarsányi TE - Taksony SE 0-3

Törökbálinti TC
: Lipők Benjamin - Gáspár Kristóf Tamás, Nacsa Dániel, Berta Edvin József, Pup László Ferenc - Szűcs Barnabás (Zsolczai István 19'), Rostás Dániel (Miljanovic Zoran 65'), Izsa Richárd (Rostás Gergő 76') - Bíró Bence (Boa Csaba 77'), Weimper Dávid (Geléd Dávid 65'), Fazekas Péter Antal
Kispad: Bocsányi Ferenc József, Nagy Dávid Ádám
Edző: Szalai Gábor

Bolha FTSE Tárnok
: Ravasz Márk 6 - Czeilinger Péter 8, Eskulics Dávid 6, Németh Kristóf 7, Csillik Gábor 7 - Szász Csaba 7, Csuka Zsolt 6 (Czeilinger Zsolt 77' 0), Sárai Ferenc 8 - Süle Soma 6, Horváth Martin 6, Tóth Tamás 7
Kispad: Süle Ármin, Demján Dániel, Demján Dénes, Gonda Roland
Edző: Csizly Attila

Csizly Attila: -
Az előző fordulóban rossz játékkal is sikerült három pontot haza hoznunk, de ma a jó játék is kevés volt ahhoz, hogy ezt megismételjük.  Jól kezdtük a mérkőzést, folyamatosan veszélyeztettük az ellenfél kapuját, de  a törökbálinti hálóőrön nem sikerült kifognunk, rendre hárította lövéseinket. A vezetést végül a 16. percben  sikerült megszerezni. A 76. percig mi kezdeményeztünk többet, mezőnyben többet birtokoltuk a labdát, de sajnos egy jól helyezett szabadrúgással sikerült kiegyenlítenie az ellenfélnek. A mérkőzés végére a mély talaj miatt elfáradtunk, a labda nélküli mozgások lelassultak, a támogató játék szinte megszűnt. A játék irányítását fokozatosan a Törökbálint vette át. A mérkőzés vége előtt izgulhattunk, hogy nehogy az ellenfél megszerezze a vezetést. Az utolsó negyedórát tekintve, igazságos döntetlen született, azonban a mérkőzés többi részében mezőnyben felülmúltuk az ellenfelet. Egy győzelemmel a tabella harmadik fokán várhattuk volna a tavaszi rajtot,  így sajnos lecsúsztunk az ötödig helyre, de a felsőház így is megvan. Gratulálok a csapatnak az őszi teljesítményéhez!