ARHÍVUM > Bajnokságok > U-21 > 2014/2015 > Tavaszi mérkőzések

Játékvezető: Laposa Sándor
Csehi Attila, Domokos László
Püski Zsombor 18', Nagy Kristóf 67'
Lap: -  ill. Püski Zsombor 87'

Alsónémedi SE - Solymári SC 5-2, Sóskút SKE - Ferencvárosi FC (elmaradt) 3-0 (FB), Százhalombattai VUK SE - Ráckeve VAFC 4-4, Taksony SE - Ócsa VSE 4-0, Felsőpakony SK - Viadukt SE-Biatorbágy 5-2

Bolha FTSE Tárnok
: Pintér László 6,5 - Csillik Gábor Krisztián 6 (Demján Dénes 87' 0), Eskulics Dávid 6, Németh Kristóf 6, Süle Soma Kristóf 6 (Czeilinger Zsolt 80' 0) - Kovács Gyula 6,5, Czeilinger Balázs 6 (Demján Dániel 46' 6), Miseta Roland 6 (Sárai Ferenc 46' 6) , Tóth Zalán 6 - Tóth Tamás 6, Kürti Viktor 6
Kispad: Kovács Ádám
Edző: Csizly Attila

Hegyvidék UFC-TFSE-Gerrzo: Wéber Ádám - Mayer Kornél Dénes, Kisfaludi Márton, Kaán Kristóf, Kerkovits Bálint (Lipták Zoltán 64') - Stefkó Boldizsár, Püski Zsombor, Orbán Marcell (Móricz Máté 58') - Nagy Kristóf, Szegvári Markó, Gaál Balázs

Kétségtelen, hogy ma a jobbik csapat nyerte a mérkőzést. A Hegyvidék csapatában egy rutinos, jó erőkből összekovácsolt gárdát ismertünk meg. Nem véletlen vezetik ők a tabellát! Sportszerű, kemény, színvonalas csatát vívott a két együttes és ez a mi dícséretünk is egyben, hiszen a 2. félidő közepéig, amíg a második gólunkat meg nem kaptuk, teljesen nyílt volt a végkimenetele a mérkőzésnek. Az egyenlítés is a levegőben lógott, hiszen a helyzeteink meg voltak hozzá. A 67. percben Nagy Kristó lőtte a vendégek második gólját. Csapatunk továbbra is hajtott, nem adta fel a gólszerzés lehetőségét, de a gólig nem sikerült eljutnunk.
Az igazsághoz viszont még az is hozzátartozik, hogy több játékosunk három nap alatt (péntek, szombat, vasárnam) már a harmadik mérkőzését játszotta.

Csizly Attila: -
A mai mérkőzésen is bebizonyosodott az az örök igazság, hogy az a csapat győz aki a legtöbb gólt rúgja, és nem az akinek több helyzete van. Gratulálok mindkét csapatnak, egy jó mérkőzésen, egy jobb ellenfél ellen kaptunk ki. Egy ilyen mérkőzésből nagyon sokat lehet tanulni, és talán nem hangzik fellengzősen, de ezek a mérkőzések azok, amelyek emelik az adott bajnokság színvonalát.