ARHÍVUM > Bajnokságok > U-16 > 2015/2016 > Mérkőzések

Bolha FTSE Tárnok - Törökbálinti Focisuli 0-2 (0-0)
Tárnok, 2015-10-26 - hétfő 11:00

Játékvezető: Tábori Zoltán
Mathauser Bence 71', Csomós Sándor 88'
Lapok: nem volt

Taksony SE - Ráckeve VAFC 3-2, Törökbálint LASE - Pereg SE 2-1, Tököl VSE - Dömsödi USE 0-2 - törölve
Szabadnapos: Fémalk-DDTE

Bolha FTSE Tárnok: Kürti István 5 - Várkonyi Márk 6 (Faragó Balázs 66' 0), Faragó Norbert 5, Tamás Márkó 6, Farkas Levente 5 - Győri-Sipos Ádám 5, Csoma Bálint 5, Takács Patrik 6, Mészáros Tamás 5 - Bori Illés 5, Bara Róbert 4 (Kis Péter 75' 0)
Edző: Szimandl Gábor

Törökbálinti Focisuli: Rittmann Barna - Lissák Ádám, Csomós Sándor, Toldi Levente, Fortenbacher Péter - Tóth Norbert (Vágvölgyi Pál 46'), Baczynski Balázs, Demeter Martin (Lipők Patrik 82') - Fucskó Kevin, Tóth Krisztián, Mathausen Bence
Edző: Lipők András

Az első 10 perctől eltekintve végig mezőnyfölényben játszottak a vendégek. Ennek ellenére azért voltak gólhelyzeteink, amiket főleg az elején, ha értékesítünk, másképpen is alakulhatott volna az eredmény. A második félidőre néhány játékosunkból elfogyott az erő. Ha ellenfelünk jobban koncentrál a befejezéseknél, akkor viszont nagyobb arányban is győzhetett volna. Azért arról sem feletkezzünk meg, hogy nem volt könnyű dolguk kapusunkkal szemben. Kürti Pisti nagyszerűen védett.

Szimandl Gábor: - Addig, amíg van erőnk és ezzel párosuló akaratunk, minden rendben van, de utána siralmas, ahogy anyámasszony katonája módra feladjuk az addig elvégzett munkát!