Játékvezető: Szeifert Dávid
Aszisztens: Simon II. János

Gól: Szalai Ádám 23' 45' 85', Bottlik Domonkos 29', Tóth Barnabás 30'

Lapok: nem volt

A forduló további eredményei: PILE-Szántó SE - Pátyi SE 0-1, Leányfalu SE - Piliscsaba SE 0-1, Budakalász MSE - Törökbálint LASE 2-1, SZE-FI LSE - Ürömi SC

BFTSE Tárnok: Farkas Márk 5  (Kürti István 46' 5) - Barki Milán 5 (Somogyi Péter 78' 0), Száraz Gyula 5, Tót-Suszt Tamás 5, Csató Ferenc 5 - Tóth Tamás 4, Csoma Bálint 5, Kis Péter 4 - Fülöp Szabolcs 5 (Bara Róbert 57' 4), Bara Norbert 4 (Botta-Dukát Dominik 76' 4), Ruzsinszki Dávid 4
Edző: Stencinger Norbert

Visegrád SE: Scheili Péter - Bottlik Domonkos, Vidosits Péter, Pálfi Bálint (Marosi Tamás 55'), Sickerling Maximilián, Hornos Gergő, Tóth Bálint, Schandl Béla, Tóth Barnabás, Ispán Bende, Szalai Ádám

Az első félidőben nagyon gyenge teljesítményt nyújtott csapatunk. Középpályán nem tudtuk sem az ellenfél támadásait megszűrni, sem támadást építeni, ezért a kapura veszélytelenek voltunk, hátul viszont nagy teher hárult védelmünkre. Jól játszó ellenfelünk ezt ki is tudta használni és a félidő végéig 4 góllal elmentek. A második játékrészben már lényegesen többet nyújtott a csapat. Sokkal kiegyenlítettebb volt a játék is, de csak gólhelyzetekig jutottunk, értékesíteni nem sikerült egy lehetőséget sem. Emellett a vendégeknek is adódtak további lehetőségei, amiből egyet ismét ki tudtak használni és ilyen arányban is megérdemelték a győzelmet.

Stencinger Norbert: - A borzalmas első félidő után, a második játékrészben jobban játszottunk, viszont sajnos az eredményen így sem tudtuk javítani. Gratulálok a Visegrádnak a győzelemhez.