ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > 2010/2011 > Rájátszás

Bajnoki mérkőzés - Rájátszás, felsőház
Budapest, Soroksári TE Sporttelep (Haraszti út)
- (2011.06.04 10:00)
Játékvezetők: BUDAI GÁBOR
Gól: VAJDA DÁNIEL 65' 80', CSŐSZ BALÁZS 86' ill. SÖLÖGIÁN ATTILA 75', ÁBRAHÁM SÁNDOR 84'

GÁZMŰVEK MTE - GRUND 1986 FC "A" 5-1, BVSC-ZUGLÓ - SZENT ISTVÁN SE 0-1, ÚJBUDA TC - MLTC 3-0, XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK - ÚJPESTI TE 0-2

Bolha FTSE Tárnok:
CSALÁDI ATTILA 6 - VÖLGYI ÁDÁM 6, PANYI LÁSZLÓ 7, BERÉNYI ÁDÁM 6 (ÉDES BENCE 79'), PUSZTAI CSABA 5 - FARKAS ÁKOS 6, MÁJER GERGŐ 6, FEHÉR ROLAND 6, CZEILINGER PÉTER 6 - SÁRAI FERENC 5 (CSŐSZ BALÁZS 77'), VAJDA DÁNIEL 7
Keret:
RAVASZ MÁRK
KOVÁCS LÁSZLÓ

Soroksár SC KFT:
MACSEK ÁDÁM - DZIELSZKY BENJÁMIN, SZÖLLŐSI BALÁZS, SZAKÁLY NORBERT (ÁBRAHÁM SÁNDOR 46'), TRAUBERT ZOLTÁN (NÉMETH FERENC 84') - TAKÁCS RICHÁRD, KOZMA MILÁN (NÉMETH FERENC 84'), SÁNTA ISTVÁN (TÓTH CSABA 67'), TÓTH KRISZTIÁN - MOHOS MÁRK, FARKAS MÁRK
Keret:
CSONTOS KRISZTIÁN, DANI ÁDÁM
TAKÁCS LÁSZLÓ

Éles, nyílt küzdelmet hozott a találkozó, melyet nyugodtan nevezhetünk "bronzrangadónak" is. A mérkőzés végig kiegyenlített volt. Az első félidőben egyik csapatnak sem sikerült kapuba találni, de ettől egyáltalán nem volt unalmas a találkozó.
A második játékrész első fele is gól nélkül zajlott. A 65. percben azután Vajda Dani megtörte a "gólcsendet" és ezzel vezettünk. Viszont a végén igencsak potyogtak a gólok. Dani gólját követően, 10 perc múlva Sölögián Attila egyenlített, amit a 80. percben imét Vajda Dani toldott meg újabb találattal. Ezzel még nem fejeződött be a gólgyártás. A soroksári Ábrahám Sándor ismét csak egyenlíteni tudott. Nekünk viszont volt egy kitűnő cserénk, ugyan is a 77. percben Sárai Feca helyett egykori hálóőrünk, Csősz Balázs állt be. Még 10 percet sem töltött a pályán és a 86. percben végleg eldöntötte a javunkra a három pont sorsát. A játék képe alapján talán a döntetlen lett volna a reális eredmény, de végül győzelmünk is megérdemelt volt, hiszen az utolsó pillanatig jól küzdve, nem adtuk fel a győzelem lehetőségét.
Ezzel a győzelemmel felléptünk a dobogóra és a továbbiakban már csak rajtunk múlik, hogy ezt meg is tartsuk.

KOVÁCS LÁSZLÓ (TÁRNOK BOLHA): - Műfüvön, nagy melegben játszottunk. Volt több ügyes támadásunk. Mezőnyben a labdát többet birtokoltuk. A győzelemért egy kicsit többet tettünk, mint az ellenfelünk.