ARHÍVUM > Bajnokságok > U-16 > 2014/2015 > Mérkőzések

Ruzsinszki Dávid 31' 40', Horváth Keve 55' ill. Bartos Benedek Miklós 51', Kis Zoltán Tamás 60'
Lap
: Ruzsinszki Dávid 53' ill. Kis Zoltán Tamás 71'

2014.11.08-09:
Pilisvörösvári UFC - Kistarcsa VSC 0-0, UFC Gyömrő - Gödöllői SK 5-0,  Nagykovácsi USE - Budajenő KSE 0-1 (törölve)

Bolha FTSE Tárnok
: Kürti István 7 - Faragó Norbert 5 (Farkas Levente 71' 0), Takács Patrik 7, Somogyi Dominik 6, Schwarz Ádám 5 (Bori Illés 51' 5) - Győri-Sipos Ádám 6, Mészáros Tamás 6, Csoma Bálint 6 (Csató Ferenc 63' 5) - Tamás Márkó András 6 (Kocsis Martin 41' 6), Horváth Keve 6 (Marczer Panna 80' 0), Ruzsinszki Dávid 7

Mogyoród FC: Sleisz Patrik - Kralovics Máté Bence, Ribai Áron Mór (Prondvai András 41'), Goda Norbert, Balogh Zsombor (Kajuha Bence 76') - Bartos Benedek Miklós, Jakab Sándor, Helembai Botond - Kis Zoltán Tamás, Zsugonits Bálint Zsolt (Gyurik Soma 41'), Brezovszki Dániel István
Kispad: Jakab Vendel, Kohut Marcell
Edző
:

Az első félidőben megnyugtató előnyre tettünk szert és további gólok szerzésére is lehetőségünk nyílt. Előnyünk növelése helyett viszont két gólt sikerült összehoznunk hátul. Minkétszer úgy, hogy nem őriztük szorosan a vendégek támadóit. Szerencsére két góljuk között azért egy lendületes és hozzá teszem, nagyon szép és látványos Ruzsinszki előretőrés után Horváth Keve a kapu torkából lőhette be a labdát.
Főleg a második félidőben, sok hibával játszottunk. A mérkőzés hajrája nagyon izgalmas volt, de a félidei két gól előnyünkből egyet sikerült megtartani és így itthon tartani a 3 pontot.

Kaszás Attila: -
Úgy érzem, ma nem voltunk nagyon "élesek", magunknak tettük nehézzé ezt a meccset, amit összességében azért megérdemelten nyertünk meg.