ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2015/2016 > Mérkőzések

Játékvezető: Józsa Ferenc
Rozenbeiger András Roland
Algács Arnold 13', Assenbrenner István 35' ill. Demján Dénes 8'
Lapok: Kiss Richárd Sándor 42' ill. Ruzsinszki Dávid 30', Szász Csaba 42'

Sóskút SKE - Tököl VSE 2-5, Bugyi SE - Kiskunlacháza SE (törölve), Fémalk-DDTE - Alsónémedi SE 1-2, Halásztelek FC - Ráckeve VAFC 4-2

Ócsa SE: Pataki Dániel (Hajdu Kálmán Péter 88') - Assenbrenner István, Bálint Markó Csaba, Bukodi Gergő (Kovács Márk László 74'), Bukodi Bence - Ulicska Dominik Károly, Varga István Krisztián, Kiss Richárd Sándor - Knecht-Gothárd Dániel (Kruppa Ádám 85'), Bányász Gergő, Algács Arnold
Edző: Monori Zsolt

Bolha FTSE Tárnok: Ravasz Márk 5 - Demján Dániel 5, Eskulics Dávid 6, Pusztai Csaba 5 (Miseta Roland 46' 6), Bója Máté 5 - Czeilinger Balázs 0 (Németh Kristóf 14' 5), Ruzsinszki Dávid 5-3=2, Czeilinger Zsolt 5 - Szász Csaba 5, Demján Dénes 5 (Kocsis Martin 51' 5), Takács Patrik 6
Edző: Csizly Attila

Csizly Attila: -
Az első félidőben számos helyzetet alakítottunk ki az ellenfél kapuja előtt, de a sok helyzetből csak egyet tudtunk értékesíteni. Sok volt a pontatlan passz, a helyezkedési, labdakezelési hiba. Ellenfelünk kétszer jött át a térfelünkre, az egyikből rögtön gólt szereztek, majd másodszor tizenegyesből tudtak eredményesek lenni, és közben még egy kiállítás is sújtotta csapatunkat.
A második félidőben rendeztük  sorainkat, és a kiállítás ellenére, tíz fővel is mezőnyfölényben játszottunk. Sajnos hatalmas labdabirtoklási fölényünket  nem tudtuk gólra váltani. Megint bebizonyosodott, hogy nem az nyeri a mérkőzést akinél többet van a labda, hanem aki berúgja a helyzeteit. Nekünk ez ma nem sikerült.