Bajnokságok 2016/17 > U15. > Mérkőzések

Ferencvárosi FC - BFTSE Tárnok 1-5 (1-1)
Budapest, Goldball Park, 2016-10-30 - vasárnap, 9:00

Játékvezető: Dorogi Gergő
Gól: Varga Dániel 24' ill. Kaczur Dominik 22' (öngól), Bara Róbert 56', Kálmán Máté 60', Molnár Roland 62' 71'
Lapok: Sulyok Richárd Tibor 64' , Dóczi Levente Ferenc 76'

A forduló további eredményei: Budakalász MSE - Újpest FC 1-16, RTK-Vasló - SZE-FI 3-0, Kőbányáért - Goldball '94. FC 0-12, Újpest SC - FC Budapest, Tabáni Spartacus - Testvériség SE 0-7

Ferencvárosi FC: Roncsák Dániel Ottó - Kaczur Dominik, Putnoki Dominik Jenő (Dóczi Levente Ferenc 57'), Balázs László György, Tóth Roland - Háfra Gábor Balázs, Tóth Norbert, Fülöp Bence Amadé, Varga Dániel - Sulyok Richárd Tibor, Vad György

Bolha FTSE Tárnok: Faragó Balázs 0 - Balog Benjámin 5, Somogyi Péter Pál 5 (Szabó Barnabás György 66' 0), Száraz Gyula 5, Kálmán Máté 6 - Molnár Roland 6, Szász Károly 7, Kóka Zsolt 6 - Bara Róbert 7, Tót-Suszt Tamás 5, Rebi Zsombor 6

Kovács László: -
Az elsőfélidei játékunk nagyon gyenge volt, a szünetben megbeszéltük hogy min kéne javítanunk. A második félidő sokkal jobb volt, a győzelmünk megérdemelt.