ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2011/2012 > Mérkőzések

Alsónémedi SE Sporttelep (2011 október 16. 12:30
Játékvezetők:
Kovács Levente Richárd, Zsiga Gitta
KOVÁCS BENCE (89') ill. FEHÉR ROLAND (16', 64'), MÁJER GERGŐ (44', 56'), VAJDA DÁNIEL (81'), LEHOTKA BOTOND (86')

Sülysáp KSK - Bugyi SE 5-0
, Budakalász - Gödöllői SK 5-3, Pilisi LK - Kisnémedi 10-3, Bagi TC ’96 - NK Kinizsi 3-0, Örkény SE - Újlengyel DSE 6-1, Veresegyház - Felsőpakony 3-3, Verőce SE - Hévizgyörki SC 0-2

Bolha FT SE Tárnok:
Családi Attila 0 (Szoloszka Bálint 67' 0) - Völgyi Ádám 6, Panyi László 7, Szabó Kristóf 6, Ungvári Balázs 6 (Pusztai Csaba 62' 6) - Májer Gergő 9, Pluhár Bálint 7 (Bréda Richárd 78' 0), Valczer Csaba 6 (Varga István 71' 6), Nagy Renátó 6 (Lehotka Botond 64' 7) -
Vajda Dániel 7
, Fehér Roland 8
Kovács László

Alsónémedi SE:
Kerekes Géza - Györvári Tibor, Szalai József, Sándor Balázs, Grimm Ferenc (Czeróczki Roland 73') - Dankó János (Kovács Bence 51'), Takács János, Mészáros Márk, Sándor Ádám (Bolnovszky Balázs 46') - Kovács Ádám, Zsebedics Ferenc (György Zoltán 60')
Végh Gábor

Sárga lapok:
Szabó Kristóf , Fehér Roland , Lehotka Botond  ill. Szalai József , György Zoltán

Szép játékkal, magabiztosan nyertünk.

KOVÁCS LÁSZLÓ:
-Jó játékkal, megérdemelt győzelmet arattunk.

Az Asónémedi honlapjának tudósítása:

Hétvégén nagy megmérettetés várt csapatunkra. A két csapat az első 30 percig egyenlő ellenfélnek bizonyult. Majd az ellenfél két hibánkat kihasználta, és két gólos előnnyel vonulhatott az öltözőbe a a félidőben. Fordulás után sajnos csapatunk mentálisan szétesett, és újabb gólokat kapott, igaz a 90. percben sikerült a szépítés, Kovács Bence jóvoltából. Ezen a mérkőzésen a félelem uralkodott csapatunkon.