Battai Teremtorna - Bolha Focitanoda SE

Battai Teremtorna

ARHÍVUM > Hírek > 2012 > Felnőtt

Százhalombattai Teremtorna felnőtt csapatok részvételével

A Százhalombattai LK nagyon jó hangulatú teremtornát rendezett, amire a mi csapatunkat is meghívta. Csapatunk tisztességgel helytállt. Csoportmérkőzéseinken győzelemmel kezdtünk Pusztaszabolcs SC ellen, majd vereséget szenvedtünk a hazaiak 2. számú csapata ellen, akik végül a tornát nyerték. A 3. helyért lejátszott mérkőzésen sajnos nagyon rosszul kezdtünk a Csepel SC ellen. Gyermeteg hibákat elkövetve már a mérkőzés első perceiben kaptunk 3 gólt, amit a félidő végéig még eggyel metoldott ellenfelünk. Ilyen hátrányból folytatva a második játékrészt sikerült ugyan megnyernünk 3-1 arányban, ám ez csak némi felzárkózáshoz volt elég, de a 3. hely megszerzéséhez nem.

A tornán résztvevő játékosaink: Kaszás Attila, Családi Attila, Veszeli Tibor, Pusztai Csaba, Nagy István, Gyulay Gábor, Szabó Zsolt, Kun Mihály, Pluhár Bálint, Csibrik György, Fehér Roland, Kapcsos Norbert