Csoportbeosztások - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Csoportbeosztások

ARHÍVUM > Hírek > 2013

A területi elven felosztott csoportok az alábbiak szerint alakultak:

Pest megyei II. osztály, Nyugati csoport
Biatorbágy II., Budakalász, Dunabogdány, Dunakeszi Kinizsi, Göd, Leányfalu, Perbál, Piliscsaba, Pilisszántó, Pilisszentiván, Pomáz-ICO, Sóskút, Szigetgyöngye, Tárnok Bolha KSK, Üröm

Pest megyei II. osztály, Északi csoport
Aszód, Bag, Erdőkertes, Galgahévíz, Gödöllői EAC, Iklad, Isaszeg, Kismaros, Kistarcsa, Mogyoród, Nagymaros, Püspökhatvan, Vác-Deákvár, Valkó, Verőce

Pest megyei II. osztály, Déli csoport
Alsónémedi, Bugyi, Dabas-Gyón, Délegyháza, Dömsöd, Dunaharaszti II., FC Dabas II., Felsőpakony, Gyál BKSE, Hernád, Kakucs, Pereg, Ráckeve, Táborfalva, Taksony, Újhartyán

Pest megyei II. osztály, Keleti csoport
Abony, Albertirsa, Aranyszarvas (Tápiószentmárton), Dány, Farmos, Gyömrő, Nagykáta, Péteri, Pilis, Sülysáp, Szentmártonkáta, Tápiógyörgye, Tápiószele, Törtel, Újlengyel

A III. osztályok beosztásai a következők:

Pest megyei III. osztály, Déli csoport

Bugyi ASE, Dabas-GyónII., Dunavarsányi TE, Érdi VSE II., Inárcs VSE, Kiskunlacháza SE, Ócsa VSE, SzigetbecseKSE, Szigetszentmárton FC, Taksony SE II., Tárnok KSK II.
, TatárszentgyörgySE, Újhartyán ISE II., Szigetcsép SE (besorolása felfüggesztve).

Pest megyei III. osztály, Északi csoport
Csővár SE, Kék DunaSE, Kosdi KSC, Letkés KSE, Márianosztra SE, Nagymaros FC II., Penci SE, PerőcsénySE, Rád SE, Szobi SC, Sződi BLSE, Vác FC II. (Vácrátót), Vácduka KSK, Vác-DeákvárSE II.

Pest megyei III. osztály, Közép-csoport

Ecser SE, GalgamácsaÉESK, Gödöllői SK II., Kisnémedi MSE II., Kosdi KSC II., Őrbottyán KSE, PécelSSE, Püspökhatvani SE II., Püspökszilágy SE, Szada-Veresegyház II., VáchartyánKSE, Vácszentlászló SE, Zsámboki SE.

Pest megyei III. osztály, Keleti csoport

Albertirsa SE II., Ceglédbercel, Dánszentmiklós KSK, Kóka KSK, Mendei LSE,  Pánd KSK, SK Tóalmás, Sülysáp KSK II., Tápióbicske SK, Tápióság KSK, Újszilvás  KSE, Úri KSK, Vasadi RSC, Monorierdő (besorolása felfüggesztve).

Pest megyei III. osztály, Nyugati csoport

Budajenő KSE, Fóti SE,Kerepesi SBE, Kisalagi SC, Nagykovácsi SE, Pilisszentkereszt (PILE), PilisszentlászlóBSI, Szentendre VSE, Tahitótfalu SE, Tinnye KFC, Ürömi SC II.,Visegrádi SE, Sződligeti SMTE (besorolása felfüggesztve).

A hatályos Versenyszabályzat 29. § (3) pontja szerint a csoport (verseny) besorolás végleges, ellene fellebbezésnek helye nincs.

A Pest megyei I. és II. osztály sorsolástervezetei a jövő héten készülnek el, a programegyeztetőkre pedig ugyanazon a héten kerül sor.


 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz