FELN.Sorsolástervezet - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

FELN.Sorsolástervezet

ARHÍVUM > Hírek > 2013

A 2013/2014. évi Pest megyei II. osztály, Nyugati csoport FELNŐTT bajnokság őszi idényének SORSOLÁSTERVEZETE

dátum

nap

kezdés

hazai csapat

vendég csapat

megjegyzés

1. forduló

 

17h

     

2013-08-17.

szombat

 

Ürömi SC

Szigetgyöngye se

 
 

szombat

 

Budakalász MSE

Tárnok BKSK

 
 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Pomáz-ICO SE

 

2013-08-18.

vasárnap

 

Sóskút SKE

Gödi SE

 
 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Perbál SC

 
 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Pilisszentiván SE

 
 

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Pilisszántó SE

 
 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

szabadnapos

 

2. forduló

 

17h

     

2013-08-24.

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Budakalász MSE

 

2013-08-25.

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Dunabogdány SE

 
 

vasárnap

 

szabadnapos

Piliscsaba SE

 
 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Ürömi SC

 
 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Leányfalu SE

 
 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Viadukt SE-Biatorbágy II.

 
 

vasárnap

 

Perbál SC

Sóskút SKE

 
 

vasárnap

 

Gödi SE

Dunakeszi Kinizsi USE

 

3. forduló

 

16h30

     

2013-08-31.

szombat

 

Budakalász MSE

Gödi SE

 
 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Perbál SC

 
 

szombat

 

Ürömi SC

szabadnapos

 

2013-09-01.

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Dunabogdány SE

 
 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Pomáz-ICO SE

 
 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Pilisszentiván SE

 
 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Szigetgyöngye SE

 
 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Pilisszántó SE

 

4. forduló

 

16h30

     

2013-09-08.

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Tárnok BKSK

 
 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Ürömi SC

 
 

vasárnap

 

szabadnapos

Leányfalu SE

 
 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Viadukt SE-Biatorbágy II.

 
 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Sóskút SKE

 
 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Dunakeszi Kinizsi USE

 
 

vasárnap

 

Perbál SC

Budakalász MSE

 
 

vasárnap

 

Gödi SE

Pomáz-ICO SE

 

5. forduló

 

16h

     

2013-09-14.

szombat

 

Budakalász MSE

Pilisszentiván SE

 
 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Szigetgyöngye SE

 
 

szombat

 

Ürömi SC

Piliscsaba SE

 
 

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Perbál SC

 

2013-0915.

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Gödi SE

 
 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Pilisszántó SE

 
 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

szabadnapos

 
 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Dunabogdány SE

 

6. forduló

 

16h

     

2013-09-21.

szombat

 

Ürömi SC

Tárnok BKSK

 

2013-09-22.

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Leányfalu SE

 
 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Viadukt SE-Biatorbágy II.

 
 

vasárnap

 

szabadnapos

Sóskút SKE

 
 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Dunakeszi Kinizsi USE

 
 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Budakalász MSE

 
 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Pomáz-ICO SE

 
 

vasárnap

 

Perbál SC

Gödi SE

 

7. forduló

 

16h

     

2013-09-28.

szombat

 

Budakalász MSE

Pilisszántó SE

 
 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

szabadnapos

 
 

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Szigetgyöngye SE

 

2013-09-29.

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Perbál SC

 
 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Dunabogdány SE

 
 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Piliscsaba SE

 
 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Ürömi SC

 
 

vasárnap

 

Gödi SE

Pilisszentiván SE

 

8. forduló

 

15h

     

2013-10-05.

szombat

 

Ürömi SC

Viadukt SE-Biatorbágy II.

 

2013-10-06.

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Sóskút SKE

 
 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Dunakeszi Kinizsi USE

 
 

vasárnap

 

szabadnapos

Budakalász MSE

 
 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Pomáz-ICO SE

 
 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Gödi SE

 
 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Perbál SC

 
 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Tárnok BKSK

 

9. forduló

 

15h

     

2013-10-12.

szombat

 

Pomáz-ICO SE

szabadnapos

 
 

szombat

 

Budakalász MSE

Dunabogdány SE

 
 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Piliscsaba SE

 

2013-10-13.

vasárnap

 

Sóskút SKE

Ürömi SC

 
 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Leányfalu SE

 
 

vasárnap

 

Perbál SC

Szigetgyöngye SE

 
 

vasárnap

 

Gödi SE

Pilisszántó SE

 
 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Pilisszentiván SE

BÚCSÚ

10. forduló

 

14h

     

2013-10-19.

szombat

 

Ürömi SC

Dunakeszi Kinizsi USE

 

2013-10-20.

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Budakalász MSE

 
 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Pomáz-ICO SE

 
 

vasárnap

 

szabadnapos

Gödi SE

 
 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Perbál SC

 
 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Pilisszentiván SE

 
 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Tárnok BKSK

 
 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Sóskút SKE

 

11. forduló

 

13h30

     

2013-10-26.

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Piliscsaba SE

 
 

szombat

 

Budakalász MSE

Ürömi SC

 
 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Leányfalu SE

 

2013-10-27.

vasárnap

 

Sóskút SKE

Viadukt SE-Biatorbágy II.

 
 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Pilisszántó SE

 
 

vasárnap

 

Perbál SC

szabadnapos

 
 

vasárnap

 

Gödi SE

Dunabogdány SE

 
 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Szigetgyöngye SE

 

12. forduló

 

13h30

     

2013-11-02.

szombat

 

Ürömi SC

Pomáz-ICO SE

 

2013-11-03.

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Gödi SE

 
 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Perbál SC

 
 

vasárnap

 

szabadnapos

Pilisszentiván SE

 
 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Szigetgyöngye SE

 
 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Tárnok BKSK

 
 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Dunakeszi Kinizsi USE

 
 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Budakalász MSE

 

13. forduló

 

13h30

     

2013-11-09.

szombat

 

Budakalász MSE

Viadukt SE-Biatorbágy II.

 
 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Sóskút SKE

 
 

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Leányfalu SE

 

2013-11-10.

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Pilisszántó SE

 
 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

szabadnapos

 
 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Dunabogdány SE

 
 

vasárnap

 

Perbál SC

Piliscsaba SE

 
 

vasárnap

 

Gödi SE

Ürömi SC

 

14. forduló

 

13h

     

2013-11-16.

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Tárnok BKSK

 
 

szombat

 

Ürömi SC

Perbál SC

 

2013-11-17.

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Pilisszentiván SE

 
 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Szigetgyöngye SE

 
 

vasárnap

 

szabadnapos

Pilisszántó SE

 
 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Budakalász MSE

 
 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Pomáz-ICO SE

 
 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Gödi SE

 

15. forduló

 

13h

     

2013-11-23.

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Sóskút SKE

 
 

szombat

 

Budakalász MSE

Dunakeszi Kinizsi USE

 

2013-11-24.

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Dunabogdány SE

 
 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Piliscsaba SE

 
 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Ürömi SC

 
 

vasárnap

 

Perbál SC

Leányfalu SE

 
 

vasárnap

 

Gödi SE

Viadukt SE-Biatorbágy II.

 
 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

szabadnapos

 
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz