Játéknapok - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Játéknapok

ARHÍVUM > Hírek > 2013

A tárnoki labdarúgó csapatok 2013 őszi teljes bajnoki és kupa menetrendje  
az U-15 korosztálytól az Öregfiúkig



Nyomtatóbarát változat

JÁTÉKNAP

IDŐPONT

CSAPAT

ELLENFÉL

HELYSZÍN

2013-08-17 szombat

17:00

Felnőtt I.

Budakalász

Budakalász

2013-08-25 vasárnap

17:00

Felnőtt I.

Dunabogdány

Tárnok KSK

2013-08-25 vasárnap

17:00

Felnőtt II.

Nagykovácsi

Nagykovácsi

2013-08-28 szerda

17:00

Felnőtt I.

Piliscsaba (PMK)

Piliscsaba

2013-08-31 szombat

16:30

Felnőtt II.

Üröm II.

Üröm

2013-08-31 szombat

16:30

Öregfiúk

Csabdi

Tárnok KSK

2013-09-01 vasárnap

14:30

U-21

Érd

Tárnok KSK

2013-09-01 vasárnap

16:30

Felnőtt I.

Pomáz

Tárnok KSK

2013-09-07 szombat

11:00

U-21

Pilisvörösvár

Pilisvörösvár

2013-09-07 szombat

16:30

Öregfiúk

Zsámbék

Tárnok KSK

2013-09-08 vasárnap

16:30

Felnőtt I.

Piliscsaba

Piliscsaba

2013-09-08 vasárnap

16:30

Felnőtt II.

Visegrád

Tárnok KSK

2013-09-14 szombat

16:00

Öregfiúk

Gyúró

Gyúró

2013-09-15 vasárnap

10:00

U-15

Piliscsaba

Tárnok SE

2013-09-15 vasárnap

10:00

U-18

Dunakeszi Kinizsi

Dunakeszi

2013-09-15 vasárnap

14:00

U-21

Piliscsaba

Tárnok KSK

2013-09-15 vasárnap

16:00

Felnőtt I.

Göd

Tárnok KSK

2013-09-15 vasárnap

16:00

Felnőtt II.

Kisalag

Fót - Kisalag

2013-09-21 szombat

10:00

U-15

Budakalász

Budakalász

2013-09-21 szombat

10:00

U-18

Pomáz

Tárnok SE

2013-09-21 szombat

10:00

U-21

Százhalombatta

Százhalombatta

2013-09-21 szombat

16:00

Felnőtt I.

Üröm

Üröm

2013-09-21 szombat

16:00

Öregfiúk

Etyek

Tárnok KSK

2013-09-22 vasárnap

16:00

Felnőtt II.

Tahitótfalu

Tárnok KSK

2013-09-28 szombat

10:00

U-18

Dunakanyar SE

Szentendre

2013-09-28 szombat

15:00

Öregfiúk

Biatorbágy

Biatorbágy

2013-09-29 vasárnap

10:00

U-15

Budajenő

Tárnok SE

2013-09-29 vasárnap

14:00

U-21

Pomáz

Tárnok KSK

2013-09-29 vasárnap

16:00

Felnőtt I.

Perbál

Tárnok KSK

2013-09-29 vasárnap

16:00

Felnőtt II.

Tinnye

Tinnye

2013-10-05 szombat

15:00

Öregfiúk

Tordas

Tárnok KSK

2013-10-06 vasárnap

10:00

U-15

Kistarcsa

Kistarcsa

2013-10-06 vasárnap

12:30

U-21

Biatorbágy

Biatorbágy

2013-10-06 vasárnap

13:30

U-18

Kistarcsa

Kistarcsa

2013-10-06 vasárnap

15:00

Felnőtt I.

Leányfalu

Leányfalu

2013-10-06 vasárnap

15:00

Felnőtt II.

Pilisszentlászló

Tárnok KSK

2013-10-12 szombat

10:00

U-18

Fót

Tárnok SE

2013-10-12 szombat

14:30

Öregfiúk

Komárom

Komárom

2013-10-13 vasárnap

10:00

U-15

Dunakeszi VSE

Tárnok SE

2013-10-13 vasárnap

13:00

U-21

Budakalász

Tárnok KSK

2013-10-13 vasárnap

15:00

Felnőtt I.

Pilisszentiván

Tárnok KSK

2013-10-13 vasárnap

15:00

Felnőtt II.

Fót

Fót

2013-10-19 szombat

14:30

Öregfiúk

Sóskút

Sóskút

2013-10-20 vasárnap

12:30

U-18

Nagykovácsi

Nagykovácsi

2013-10-20 vasárnap

14:00

Felnőtt I.

Biatorbágy II.

Biatorbágy

2013-10-20 vasárnap

14:00

Felnőtt II.

Kerepes

Tárnok KSK

2013-10-26 szombat

10:00

U-15

Biatorbágy

Biatorbágy

2013-10-26 szombat

10:00

U-18

Pilisvörösvár

Tárnok SE

2013-10-26 szombat

13:30

Felnőtt II.

Szentendre

Szentendre

2013-10-26 szombat

14:30

Öregfiúk

Felcsút

Tárnok KSK

2013-10-27 vasárnap

13:30

Felnőtt I.

Szigetgyöngye

Tárnok KSK

2013-11-02 szombat

10:00

U-18

Dunakeszi Kinizsi

Tárnok SE

2013-11-02 szombat

13:30

Felnőtt II.

Pilisszentkereszt

Tárnok KSK

2013-11-02 szombat

13:30

Öregfiúk

Dunafüred

Százhalombatta

2013-11-03 vasárnap

10:00

U-15

Százhalombatta

Százhalombatta

2013-11-03 vasárnap

13:30

Felnőtt I.

Sóskút

Sóskút

2013-11-09 szombat

10:00

U-15

Visegrád SE

Visegrád

2013-11-09 szombat

10:00

U-18

Pomáz

Pomáz

2013-11-09 szombat

13:30

Öregfiúk

Perbál

Tárnok KSK

2013-11-10 vasárnap

13:30

Felnőtt I.

Pilisszántó

Tárnok KSK

2013-11-16 szombat

10:00

U-15

Piliscsaba SE

Piliscsaba

2013-11-16 szombat

10:00

U-18

Dunakanyar SE

Tárnok SE

2013-11-16 szombat

13:00

Felnőtt I.

Dunakeszi Kinizsi

Dunakeszi

2013-11-16 szombat

13:00

Öregfiúk

Páty

Páty

2013-11-17 vasárnap

13:00

Felnőtt II.

Budajenő

Tárnok KSK

2013-11-23 szombat

10:00

U-18

Kistarcsa

Tárnok SE

2013-11-23 szombat

13:00

Öregfiúk

Herceghalom

Tárnok KSK

2013-11-24 vasárnap

10:00

U-15

Budakalász

Tárnok SE

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz