Nyári edzőmeccsek

Bajnokságok 2017/18 > FELNŐTT

Tárnok BKSK - Pátyi SE 0-6 (0-3)
Tárnok, 2017-07-29. szombat 17:00

Lejátszottuk első felkészülési mérkőzésünket. Hivatalosan ez a találkozó a felnőtt csapat felkészülését szolgálta volna, ám a felállás alapján sokkal jobban hasonlítottunk az U19-re, mint a felnőttre. Így elég egyoldalú volt a mérkőzés, ami a gólok számát illeti, de azért a játék képe alapján túlzott ez a nagyarányú vereség. Nagyon hamar, már a második percben megszerezték a vezetést a vendégek, de ezután nekünk is adódtak helyzeteink, sőt néhány nagyon szépen felépített támadásra is futotta. Bevallom, hogy az összeállítás alapján én magam is meglepődtem néhány ügyes, látványos támadásunkon. Ellenfelünk viszont tele volt rutinos játékosokkal, akik még az utolsó pillanatban is szerelni tudtak, saját helyzeteiket pedig nagy magabiztossággal használták ki. Az első játékrész teljesen kiegyenlített játékot hozott, de a második félidőben már inkább a vendégek domináltak.

Összeállításunk: Pintér László - Czeilinger Zsolt, Mészáros Tamás, Viszokai János, Demján Dániel - Erőss Zsolt, Hrabina Ádám - Lingli Gábor, Kürti Viktor, Tóth Tamás, Demján Dénes
Csere: Kürti István, Pusztai Csaba

Kaszás Attila: - Köszönöm azoknak a játékosoknak, akik a futballt választották ezen a hétvégén. Sok sikert kívánok ellenfelünknek, akik megérdemelték volna, hogy a felnőtt csapatunk álljon ki ellenük! Mi viszont, helyzeteink alapján, megérdemeltük volna, hogy rúgjunk két-három gólt.

Tárnok BKSK - Pereg SE (megye II.) 2-3 (1-1)

Tárnok, 2017-08-02. szerda 18:30

Az eredetileg 18:30-ra kiírt mérkőzés kezdése még csúszott 1/4 órát, de így is rekkenő kánikulában játszottuk következő mérkőzésünket. Meglepő módon, ez a két csapat hozzáállásán és a mutatott játékon nem látszott meg. A vezetést nekünk sikerült megszerezni a mérkőzés elején, amit a vendégek a félidő hajrájában kiegyenlítettek egy büntetővel. Az első félidőben élvezetes mezőnyjáték folyt, ám az egyenlítést megérdemelte Pereg, mert a hajrában a gólon kívül két kapufát is lőttek és mezőnyfölényben voltak.

A második játékrészt mi kezdtük jobban, de két helyzetünk is kimaradt. A hogy ez lenni szokott, nem maradt el a vendégek részéről a büntetés. A 60. percben a peregi játékos parádés gólt szerzett. 25 méterről futtából ellőtt labdája a felső kapufa belső éléről elemi erővel vágódott a hálóba. Ezt hívják védhetetlen lövésnek. A 74. percben szabadrúgáshoz jutottunk. Bakó Gabi nem várta meg, hogy felálljon a sorfal, hanem szemfülesen, azonnal kapura rúgta a labdát, ami a meglepett kapus fölött vágódott a hálóba. Sajnos csak 3 perccel később a vendégek újra vezetést szereztek és ismét átlövésből. Ez a gól egyben a végeredményt is jelentette.

Az osztálykülönbség nem látszott a mérkőzésen, de azt azért el kell ismerni, hogy a peregi győzelem nem volt érdemtelen, mert a félidők hajráját a vendégek bírták jobban és ez a kis különbség jött ki a számszerű végeredményben.

Összeállításunk: Pintér László - Czeilinger Zsolt, Viszokai János, Bakó Gábor, Demján Dénes - Erőss Zsolt, Mészáros Tamás, Csibrik György - Kapcsos Norbert, Tóth Tamás, Sárai Ferenc
Csere: Szabó Zoltán, Ilyés Attila, Váradi Gergő, Hrabina Ádám, Veszeli Tibor, Ruzsinszki Dávid, Domján Dániel, Gonda Roland
Gólszerzőink: Mészáros Tamás 10', Bakó Gábor 74'

Kaszás Attila: - Jól helytálltunk az egy osztállyal feljebb játszó ellenfelünk ellen. Igazán hasznos mérkőzés volt. Sok sikert kívánok Semsei Misinek és csapatának!

Tárnok vegyes (zöld) - Tárnok vegyes (sárga) 4-4 (2-2), 2-4

Tárnok, 2017-08-05. szombat 9:00

Zöld csapat: Pintér László - Veszeli Tibor, Viszokai János, csató Ferenc - Erőss Zsolt, Demján Dénes - Mészáros Tamás, Tóth Tamás, Gonda Roland

Sárga csapat: Szabó Zoltán - Nagy Attila, Czeilinger Zsolt, Pusztai Csaba - Kürti Viktor, Demján Dániel - Lingli Gábor, Ilyés Attila

Sajnos a mérkőzést nem lehetett nagypályán lejátszani, mivel csak 17 játékos tudott ma eljönni, ezért kb. 3/4 pályán zajlott a játék.
Ebben a felállásban 1 félidőt, plusz 20 percet játszottak a csapatok. Az eredmény ezúttal másodlagos volt, de jegyeztem a góllövőket, így az eredmény is ismeretes. A játék ezen szakasza 4-4-es döntetlent hozott.
Gólszerzők: Mészáros Tamás 3, Veszeli Tibor ill. Kürti Viktor 3, Ilyés Attila

Az utolsó 25 percre némi összeállítási változtatással új mérkőzés kezdődött. Erre a játékrészre már nem állt be a lábát fájlaló Pusztai Csaba.

Zöld csapat: Szabó Zoltán - Czeilinger Zsolt, Veszeli Tibor, Demján Dénes - Erőss Zsolt, Lingli Gábor - Ilyés Attila, Csató Ferenc

Sárga csapat: Pintér László - Nagy Attila, Demján Dániel, Viszokai János - Gonda Roland, Mészáros Tamás, Tóth Tamás - Kürti Viktor

Ezt az utolsó szűk fél órát fej-fej melletti küzdelemben a véghajrát jobban bírva a Sárga csapat nyerte 4-2 arányban.
Gólszerzők: Csató Ferenc, Veszeli Tibor ill. Mészáros Tamás 2, Nagy Attila, Kürti Viktor

Tárnok BKSK - Szigethalom SC (megye III.) 2-1 (2-0)

Tárnok, 2017-08-12. szombat 9:00

Összeállításunk: Szabó Zoltán - Czeilinger Zsolt, Bakó Gábor, Pusztai Csaba, Demján Dénes - Hrabina Ádám, Mészáros Tamás - Takács Patrik, Tóth Tamás, Ruzsinszki Dávid - Ilyés Attila
Csere: Kürti István, Kürti Viktor, Váradi Gergő, Nagy Attila, Demján Dániel, Csoma Bálint, Nagy Dániel, Demeter Szabolcs, Sárai Ferenc, Ducsai Donát
Gólszerzőink: Mészáros Tamás 10', Demján Dénes 26'

Kiegyenlített játék jellemezte a mérkőzést. Az első félidőben mi domináltunk, a második játékrészben inkább a vendégek birtokolták többet a labdát. Egyik csapat sem lazsálta el az egyébként meghosszabbított játékidőt. Jó mezőnyjáték, sok futás jellemezte a mérkőzést, amit 2-szer 50 percig vívtak a csapatok. Gólhelyzetek kialakításában mindenképpen jobbak voltunk ellenfelünknél és ezért mondató, hogy megérdemelt volt győzelmünk. Az utolsó percben Sárai 11-esből növelhette volna góljaink számát, de lövését a vendégek kapusa kiütötte.

Kaszás Attila: - Jó mérkőzést játszottunk egy szervezett ellenfél ellen. Mindkét csapat felkészülését jól szolgálta az összecsapás.