Sorsolás - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Sorsolás

ARHÍVUM > Bajnokságok > U-15 > 2013/2014

A 2013/2014. évi Pest megyei U-15. Szentendrei csoport őszi sorsolása és eredményei

dátum

nap

kezdés

hazai csapat

vendég csapat

eredmény

1. forduló

         

2013-09-14.

szombat

10h

Biatorbágy SE

Visegrád SE

6-2

 

szombat

10h

Kiscsarcsai VSC

Budajenő KSE

0-2

2013-09-15.

vasárnap

10h

BFTSE Tárnok

Piliscsaba SE

5-1

2013-10-31.

csütörtök

13h30

Dunakeszi VSE

Budakalász MSE

4-0

     

Százhalombattai VUK SE

szabadnapos

 

2. forduló

         

2013-09-21.

szombat

10h

Budajenő KSE

Dunakeszi VSE

10-0

 

szombat

10h

Budakalász MSE

BFTSE Tárnok

0-3

 

szombat

10h

Piliscsaba SE

Biatorbágy SE

3-4

 

szombat

10h

Visegrád SE

Százhalombattai VUK SE

1-8

     

szabadnapos

Kistarcsai VSC

 

3. forduló

         

2013-09-28.

szombat

10h

Biatorbágy SE

Budakalász MSE

2-0

2013-09-29.

vasárnap

9h30

Dunakeszi VSE

Kistarcsai VSC

4-0

 

vasárnap

10h

BFTSE Tárnok

Budajenő KSE

8-4

 

vasárnap

14h

Százhalombattai VUK SE

Piliscsaba SE

10-1

     

szabadnapos

Visegrád SE

 

4. forduló

         

2013-10-05.

szombat

10h

Budajenő KSE

Biatorbágy SE

5-3

 

szombat

10h

Budakalás MSE

Százhalombattai VUK SE

0-8

 

szombat

10h

Piliscsaba SE

Visegrád SE

5-1

2013-10-06.

vasárnap

10h

Kistarcsai VSC

BFTSE Tárnok

1-0

     

szabadnapos

Tinnye KFC

 

5. forduló

         

2013-10-12.

szombat

10h

Biatorbágy SE

Kistarcsai VSC

2-0

 

szombat

10h

Visegrád SE

Budakalász MSE

3-1

2013-10-13.

vasárnap

10h

BFTSE Tárnok

Dunakeszi VSE

5-2

 

vasárnap

13h

Százhalombattai VUK SE

Budajenő KSE

4-1

     

szabadnapos

Piliscsaba SE

 

6. forduló

         

2013-10-19.

szombat

 

Kistarcsai VSC

Százhalombattai VUK SE

1-5

 

szombat

 

Budajenő KSE

Visegrád SE

7-1

 

szombat

 

Budakalász MSE

Piliscsaba SE

3-1

 

vasárnap

 

Dunakeszi VSE

Biatorbágy SE

2-0

     

szabadnapos

BFTSE Tárnok

 

7. forduló

         

2013-10-26.

szombat

10h

Biatorbágy SE

BFTSE Tárnok

3-1

 

szombat

10h

Piliscsaba SE

Budajenő KSE

4-7

 

szombat

10h

Visegrád SE

Kistarcsai VSC

3-4

 

szombat

11h30

Százhalombattai VUK SE

Dunakeszi VSE

4-0

     

szabadnapos

Budakalász MSE

 

8. forduló

         

2013-11-02.

szombat

10h

Kistarcsai VSC

Piliscsaba SE

14-0

 

szombat

10h

Budajenő KSE

Budakalász MSE

1-1

2013-11-03.

vasárnap

9h30

Dunakeszi VSE

Visegrád SE

2-1

 

vasárnap

10h

BFTSE Tárnok

Százhalombattai VUK

3-2

     

Biatorbágy SE

szabadnapos

 

9. forduló

         

2013-11-09.

szombat

10h

Százhalombattai VUK SE

Biatorbágy SE

4-0

 

szombat

10h

Piliscsaba SE

Dunakeszi VSE

1-4

 

szombat

10h

Visegrád SE

BFTSE Tárnok

3-3

2013-11-10.

vasárnap

10h

Budakalász MSE

Kistarcsai VSE

0-3

     

szabadnap

Budajenő KSE

 

10. forduló

         

2013-11-16.

szombat

10h

Visegrád SE

Biatorbágy SE

3-3

 

szombat

10h

Piliscsaba SE

BFTSE Tárnok

1-5

 

szombat

10h

Budakalász MSE

Dunakeszi VSE

0-1

 

szombat

10h

Budajenő KSE

Kistarcsai VSC

6-3

     

szabadnapos

Százhalombattai VUK SE

 

11. forduló

         

2013-11-24.

vasárnap

10h

Biatorbágy SE

Piliscsaba SE

11-1

 

vasárnap

9h30

Dunakeszi VSE

Budajenő KSE

3-0

 

vasárnap

10h

BFTSE Tárnok

Budakalász MSE

4-1

 

vasárnap

11h

Százhalombattai VUK SE

Visegrád SE

 
     

Kistarcsai VSC

szabadnapos

 

12. forduló

         

2014-03-22.

szombat

10h

Piliscsaba SE

Százhalombattai VUK SE

1-6

 

szombat

10h

Budakalász MSE

Biatorbágy SE

3-5

 

szombat

10h

Budajenő KSE

BFTSE Tárnok

 
 

szombat

10h

Kistarcsai VSC

Dunakeszi VSE

4-1

     

Visegrád SE

szabadnapos

 

13. forduló

         

2014-13-29.

szombat

 

Biatorbágy SE

Budajenő KSE

4-3

 

szombat

 

Százhalombattai VUK SE

Budakalász MSE

8-1

 

szombat

 

Visegrád SE

Piliscsaba SE

2-1

2014-03-30.

vasárnap

 

BFTSE Tárnok

Kistarcsai VSC

4-3

     

szabadnapos

Dunakeszi VSE

 

14. forduló

         

2014-04-05.

szombat

10h

Budajenő KSE

Százhalombattai VUK SE

1-5

 

szombat

10h

Kistarcsai VSC

Biatorbágy SE

2-1

 

szombat

10h

Budakalász MSE

Visegrád SE

0-2

2014-04-06.

vasárnap

10h

Dunakeszi VSE

BFTSE Tárnok

3-5

     

Piliscsaba SE

szabadnapos

 

15. forduló

         

2014-04-12.

szombat

10h

Biatorbágy SE

Dunakeszi VSE

1-1

 

szombat

10h

Százhalombattai VUK SE

Kistarcsai VSC

3-3

 

szombat

10h

Visegrád SE

Budajenő KSE

3-5

 

szombat

10h

Piliscsaba SE

Budakalász MSE

2-5

     

szabadnapos

BFTSE Tárnok

 

16. forduló

         

2014-04-19.

szombat

10h

Budajenő KSE

Piliscsaba SE

9-2

 

szombat

10h

Kistarcsai VSC

Visegrád SE

4-1

2014-04-20.

vasárnap

9h30

Dunakeszi VSE

Százhalombattai VUK SE

0-7

 

vasárnap

10h

BFTSE Tárnok

Biatorbágy SE

1-1

     

Budakalász MSE

szabadnapos

 

17. forduló

         

2014-04.26.

szombat

10h

Százhalombattai VUK

BFTSE Tárnok

5-1

 

szombat

10h

Visegrád SE

Dunakeszi VSE

0-5

 

szombat

10h

Piliscsaba SE

Kistarcsai VSC

0-12

 

szombat

10h

Budakalász MSE

Budajenő KSE

2-6

     

szabadnapos

Biatorbágy SE

 

18. forduló

         

2014-05-03.

szombat

10h

Biatorbágy SE

Százhalombattai VUK SE

2-3

2014-05-04.

vasárnap

10h

Kistarcsai VSC

Budakalász MSE

 
 

vasárnap

9h30

Dunakeszi VSE

Piliscsaba SE

 
 

vasárnap

10h

BFTSE Tárnok

Visegrád SE

 
     

Budajenő KSE

szabadnapos

 

FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS

2014-05-10.

1. forduló

10h

Kistarcsai VSC

BFTSE Tárnok

3-2

2014-05-11.

1. forduló

10h

Százhalombattai VUK SE

Dunakeszi VSE

1-1

           
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz