Sorsolás - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Sorsolás

ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2014/2015

2015 tavaszi szezon

dátum

nap

kezdés

hazai csapat

vendég csapat

eredmény

16. forduló

2015-02-28.

szombat

14:30

Péceli SSE

Tárnok BKSK

0-0

2015-02-28.

szombat

14:30

Kistarcsai VSC

Piliscsaba SE

1-1

2015-02-28.

szombat

14:30

Gödi SE

Sóskút SKE

4-0

2015-02-28.

szombat

14:30

Budakalász MSE

Perbál SC

4-3

2015-03-01.

vasárnap

14:30

Leányfalu SE

PILE-Szántó

4-1

2015-03-01.

vasárnap

14:30

Csomádi KSK

Pomáz-ICO SE

3-0

2015-03-01.

vasárnap

14:30

Szigetgyöngye SE

Ürömi SC

2-1

     

szabadnapos

Dunakeszi KUSE

 

17. forduló

2015-03-07.

szombat

14:30

Dunakeszi KUSE

Budakalász MSE

1-0

2015-03-07.

szombat

14:30

Ürömi SC

Leányfalu SE

3-1

2015-03-08.

vasárnap

14:30

Tárnok BKSK

Kistarcsai VSC

1-3

2015-03-08.

vasárnap

14:30

Perbál SC

Szigetgyöngye SE

5-3

2015-03-08.

vasárnap

14:30

Csomádi KSK

Péceli SSE

5-0

2015-03-08.

vasárnap

14:30

PILE-Szántó

Gödi SE

0-2

2015-03-08.

vasárnap

14:30

Sóskút SKE

Pomáz-ICO SE

5-0

     

szabadnapos

Piliscsaba SE

 

18. forduló

2015-03-14.

szombat

15:00

Péceli SSE

Sóskút SKE

4-0

2015-03-14.

szombat

15:00

Pomáz-ICO SE

PILE-Szántó

4-1

2015-03-14.

szombat

15:00

Leányfalu SE

Perbál SC

3-1

2015-03-14.

szombat

15:00

Szigetgyöngye SE

Dunakeszi KUSE

1-1

2015-03-14.

szombat

15:00

Csomádi KSK

Kistarcsai VSC

4-0

2015-03-14.

szombat

15:00

Piliscsaba SE

Tárnok BKSK

3-1

2015-03-14.

szombat

15:00

Gödi SE

Ürömi SC

1-1

     

szabadnapos

Budakalász MSE

 

19. forduló

2015-03-21.

szombat

15:00

Ürömi SC

Pomáz-ICO SE

2-2

2015-03-21.

szombat

15:00

Dunakeszi KUSE

Leányfalu SE

2-1

2015-03-21.

szombat

15:00

Budakalász MSE

Szigetgyöngye SE

1-1

2015-03-22.

vasárnap

15:00

Csomádi KSK

Piliscsaba SE

2-1

2015-03-22.

vasárnap

15:00

Sóskút SKE

Kistarcsai VSC

1-3

2015-03-22.

vasárnap

15:00

Perbál SC

Gödi SE

2-4

2015-03-22.

vasárnap

15:00

PILE-Szántó

Péceli SSE

1-2

     

szabadnapos

Tárnok BKSK

 

20. forduló

2015-03-28.

szombat

15:00

Péceli SSE

Ürömi SC

3-0 (FB)

2015-03-28.

szombat

15:00

Kistarcsai VSC

PILE-Szántó

1-1

2015-03-28.

szombat

15:00

Pomáz-ICO SE

Perbál SC

1-5

2015-03-28.

szombat

15:00

Gödi SE

Dunakeszi KUSE

0-1

2015-03-29.

vasárnap

15:00

Piliscsaba SE

Sóskút SKE

1-1

2015-03-29.

vasárnap

15:00

Leányfalu SE

Budakalász MSE

6-1

2015-03-29.

vasárnap

15:00

Tárnok BKSK

Csomádi KSK

0-2

     

szabadnapos

Szigetgyöngye SE

 

21. forduló  

2015-04-04.

szombat

16:00

Dunakeszi KUSE

Pomáz-ICO SE

1-1

2015-04-04.

szombat

16:00

Ürömi SC

Kistarcsai VSC

2-1

2015-04-04.

szombat

16:00

Budakalász MSE

Gödi SE

3-1

2015-04-05.

vasárnap

16:00

PILE-Szántó

Piliscsaba SE

3-3

2015-04-05.

vasárnap

16:00

Szigetgyöngye SE

Leányfalu SE

4-3

2015-04-05.

vasárnap

16:00

Sóskút SKE

Tárnok BKSK

0-1

2015-04-05.

vasárnap

16:00

Perbál SC

Péceli SSE

1-1

     

szabadnapos

Csomádi KSK

 

22. forduló

2015-04-11.

szombat

16:00

Péceli SSE

Dunakeszi KUSE

1-2

2015-04-11.

szombat

16:00

Kistarcsai VSC

Perbál SC

0-2

2015-04-11.

szombat

16:00

Gödi SE

Szigetgyöngye SE

4-2

2015-04-11.

szombat

16:00

Pomáz-ICO SE

Budakalász MSE

2-2

2015-04-12.

vasárnap

16:00

Tárnok BKSK

PILE-Szántó

1-1

2015-04-12.

vasárnap

13:00

Piliscsaba SE

Ürömi SC

3-3

2015-04-12.

vasárnap

16:00

Csomádi KSK

Sóskút SKE

2-0

     

szabadnapos

Leányfalu SE

 

23. forduló

2015-04-18.

szombat

16:30

Péceli SSE

Budakalász MSE

1-1

2015-04-18.

szombat

16:30

Dunakeszi KUSE

Kistarcsai VSC

6-0

2015-04-18.

szombat

16:30

Ürömi SC

Tárnok BKSK

2-1

2015-04-19.

vasárnap

16:30

PILE-Szántó

Csomádi KSK

0-3

2015-04-19.

vasárnap

16:30

Perbál SC

Piliscsaba SE

3-0

2015-04-19.

vasárnap

16:30

Szigetgyöngye SE

Pomáz-ICO SE

1-4

2015-04-19.

vasárnap

16:30

Leányfalu SE

Gödi SE

2-2

     

szabadnapos

Sóskút SKE

 

24. forduló

2015-04-25.

szombat

16:30

Péceli SSE

Szigetgyöngye SE

1-1

2015-04-25.

szombat

16:30

Kistarcsai VSC

Budakalászi MSE

1-6

2015-04-25.

szombat

16:30

Pomáz-ICO SE

Leányfalu SE

3-2

2015-04-26.

vasárnap

16:30

Tárnok BKSK

Perbál SC

1-3

2015-04-26.

vasárnap

16:30

Piliscsaba SE

Dunakeszi KUSE

1-0

2015-04-29.

szerda

16:30

Csomádi KSK

Ürömi SC

6-0

2015-04-26.

vasárnap

16:30

Sóskút SKE

PILE-Szántó

2-0

     

szabadnapos

Gödi SE

 

25. forduló

2015-05-02.

szombat

16:30

Dunakeszi KUSE

Tárnok BKSK

0-0

2015-05-06.

szombat

16:30

Ürömi SC

Sóskút SKE

1-0

2015-05-02.

szombat

16:30

Gödi SE

Pomáz-ICO SE

0-4

2015-05-02.

szombat

16:30

Budakalász MSE

Piliscsaba SE

3-2

2015-05-03.

vasárnap

16:30

Szigetgyöngye SE

Kistarcsai VSC

0-0

2015-05-03.

vasárnap

16:30

Leányfalu SE

Péceli SSE

6-2

2015-05-03.

vasárnap

16:30

Perbál SC

Csomádi KSK

0-4

     

szabadnapos

PILE-Szántó

 

26. forduló

2015-05-09.

szombat

16:30

Péceli SSE

Gödi SE

2-4

2015-05-09.

szombat

16:30

Kistarcsai VSC

Leányfalu SE

2-2

2015-05-10.

vasárnap

16:30

Tárnok BKSK

Budakalász MSE

2-1

2015-05-10.

vasárnap

16:30

PILE-Szántó

Ürömi SC

1-4

2015-05-10.

vasárnap

16:30

Csomádi KSK

Dunakeszi KUSE

0-1

2015-05-10.

vasárnap

16:30

Sóskút SKE

Perbál SC

0-1

2015-05-10.

vasárnap

16:30

Piliscsaba SE

Szigetgyöngye SE

8-1

     

szabadnapos

Pomáz-ICO SE

 

27. forduló

2015-05-16.

szombat

17:00

Dunakeszi KUSE

Sóskút SKE

4-0

2015-05-16.

szombat

17:00

Gödi SE

Kistarcsai VSC

1-1

2015-05-20.

szerda

19:00

Pomáz-ICO SE

Péceli SSE

4-3

2015-05-16.

szombat

17:00

Budakalász MSE

Csomádi KSK

5-2

2015-05-17.

vasárnap

17:00

Perbál SC

PILE-Szántó

2-1

2015-05-17.

vasárnap

17:00

Szigetgyöngye SE

Tárnok BKSK

2-0

2015-05-17.

vasárnap

17:00

Leányfalu SE

Piliscsaba SE

0-2

     

szabadnapos

Ürömi SC

 

28. forduló

2015-05-23.

szombat

17:00

Ürömi SC

Perbál SC

1-0

2015-?

szombat

17:00

Kistarcsai VSC

Pomáz-ICO SE

3-0

2015-05-24.

vasárnap

17:00

Sóskút SKE

Budakalász MSE

1-2

2015-05-24.

vasárnap

17:00

PILE-Szántó

Dunakeszi KUSE

3-3

2015-05-24.

vasárnap

17:00

Piliscsaba SE

Gödi SE

0-2

2015-05-24.

vasárnap

17:00

Tárnok BKSK

Leányfalu SE

1-1

2015-05-24.

vasárnap

17:00

Csomádi KSK

Szigetgyöngye SE

7-1

     

szabadnapos

Péceli SSE

 

29. forduló

2015-05-30.

szombat

17:00

Dunakeszi KUSE

Ürömi SC

3-4

2015-05-30.

szombat

17:00

Péceli SSE

Kistarcsai VSC

5-2

2015-05-30.

szombat

17:00

Pomáz-ICO SE

Piliscsaba SE

1-3

2015-05-30.

szombat

17:00

Budakalász MSE

PILE-Szántó

9-0

2015-05-30.

szombat

17:00

Gödi SE

Tárnok BKSK

1-1

2015-05-31.

vasárnap

17:00

Szigetgyöngye SE

Sóskút SKE

3-1

2015-05-30.

szombat

17:00

Leányfalu SE

Csomádi KSK

1-5

     

szabadnapos

Perbál SC

 

30. forduló

2015-06-06.

szombat

17:00

Ürömi SC

Budakalász MSE

3-2

2015-06-06.

szombat

17:00

Perbál SC

Dunakeszi KUSE

1-2

2015-06-06.

szombat

17:00

Tárnok BKSK

Pomáz-ICO SE

1-3

2015-06-06.

szombat

17:00

Piliscsaba SE

Péceli SSE

5-1

2015-06-06.

szombat

17:00

PILE-Szántó

Szigetgyöngye SE

4-2

2015-06-06.

szombat

17:00

Csomádi KSK

Gödi SE

5-0

2015-06-06.

szombat

17:00

Sóskút SKE

Leányfalu SE

2-2

     

szabadnapos

Kistarcsai VSC

 

2014 őszi szezon

dátum

nap

kezdés

hazai csapat

vendég csapat

eredmény

1. forduló

2014-08-16.

szombat

17:00

Ürömi SC

Szigetgyöngye SE

6-2

2014-08-16.

szombat

17:00

Pomáz-ICO SE

Csomádi KSK

2-3

2014-08-17.

vasárnap

17:00

Perbál SC

Budakalász MSE

0-4

2014-08-16.

szombat

17:00

PILE-Szántó

Leányfalu SE

2-2

2014-08-17.

vasárnap

17:00

Sóskút SKE

Gödi SE

2-2

2014-08-17.

vasárnap

17:00

Tárnok BKSK

Péceli SSE

0-0

2014-08-17.

vasárnap

17:00

Piliscsaba SE

Kistarcsai VSC

1-5

     

szabadnapos

Dunakeszi KUSE

 

2. forduló

2014-08-23.

szombat

17:00

Péceli SSE

Csomádi KSK

1-1

2014-08-23.

szombat

17:00

Pomáz-ICO SE

Sóskút SKE

3-1

2014-08-23..

szombat

17:00

Kistarcsai VSC

Tárnok BKSK

5-1

2014-08-23.

szombat

17:00

Budakalász MSE

Dunakeszi KUSE

3-1

2014-08-24.

vasárnap

17:00

Gödi SE

PILE-Szántó

3-1

2014-08-24.

vasárnap

17:00

Leányfalu SE

Ürömi SC

1-4

2014-08-24.

vasárnap

17:00

Szigetgyöngye SE

Perbál SC

2-2

     

szabadnapos

Piliscsaba SE

 

3. forduló

2014-08-30.

szombat

16:30

Ürömi SC

Gödi SE

4-0

2014-08-30.

szombat

16:30

Dunakeszi KUSE

Szigetgyöngye SE

5-4

2014-08-31.

vasárnap

16:30

Perbál SC

Leányfalu SE

1-3

2014-08-31.

vasárnap

16:30

PILE-Szántó

Pomáz-ICO SE

3-3

2014-08-31.

vasárnap

16:30

Sóskút SKE

Péceli SSE

0-0

2014-08-31.

vasárnap

16:30

Tárnok BKSK

Piliscsaba SE

3-0

2014-08-31.

vasárnap

16:30

Kistarcsai VSC

Csomádi KSK

1-2

     

szabadnapos

Budakalász MSE

 

4. forduló

2014-09-06.

szombat

16:30

Péceli SSE

PILE-Szántó

6-0

2014-09-06.

szombat

16:30

Pomáz-ICO SE

Ürömi SC

1-1

2014-09-06.

szombat

16:30

Kistarcsai VSC

Sóskút SKE

3-2

2014-09-07.

vasárnap

16:30

Piliscsaba SE

Csomádi KSK

2-7

2014-09-06.

szombat

16:30

Gödi SE

Perbál SC

1-0

2014-09-07.

vasárnap

16:30

Leányfalu SE

Dunakeszi KUSE

4-0

2014-09-07.

vasárnap

16:30

Szigetgyöngye SE

Budakalász MSE

0-2

     

szabadnapos

Tárnok BKSK

 

5. forduló

2014-09-13.

szombat

16:00

Dunakeszi KUSE

Gödi SE

1-2

2014-09-13.

szombat

16:00

Ürömi SC

Péceli SSE

1-1

2014-09-13.

szombat

16:00

Perbál SC

Pomáz-ICO SE

1-2

2014-09-13.

szombat

16:00

PILE-Szántó

Kistarcsai VSC

2-2

2014-09-13.

szombat

16:00

Sóskút SKE

Piliscsaba SE

2-2

2014-09-13.

szombat

16:00

Budakalász MSE

Leányfalu SE

0-4

2014-09-17.

szerda

16:30

Csomádi KSK

Tárnok BKSK

5-1

     

szabadnapos

Szigetgyöngye SE

 

6. forduló  

2014-09-20.

szombat

16:00

Péceli SSE

Perbál SC

1-1

2014-09-20.

szombat

16:00

Pomáz-ICO SE

Dunakeszi KUSE

6-2

2014-09-20.

szombat

16:00

Kistarcsai VSC

Ürömi SC

2-3

2014-09-20.

szombat

16:00

Gödi SE

Budakalász MSE

3-3

2014-09-21.

vasárnap

16:00

Leányfalu SE

Szigetgyöngye SE

5-0

2014-09-21.

vasárnap

16:00

Tárnok BKSK

Sóskút SKE

2-2

2014-09-21.

vasárnap

16:00

Piliscsaba SE

PILE-Szántó

5-3

     

szabadnapos

Csomádi KSK

 

7. forduló

2014-09-27.

szombat

16:00

Ürömi SC

Piliscsaba SE

4-2

2014-09-27.

szombat

16:00

Dunakeszi KUSE

Péceli SSE

3-1

2014-09-27.

szombat

16:00

Budakalász MSE

Pomáz-ICO SE

1-1

2014-09-28.

vasárnap

16:00

Perbál SC

Kistarcsai VSC

3-2

2014-09-28.

vasárnap

16:00

PILE-Szántó

Tárnok BKSK

2-0

2014-09-28.

vasárnap

16:00

Sóskút SKE

Csomádi KSK

0-2

2014-09-28.

vasárnap

16:00

Szigetgyöngye SE

Gödi SE

2-2

     

szabadnapos

Leányfalu SE

 

8. forduló

2014-10-04.

szombat

15:00

Budakalász MSE

Péceli SSE

2-2

2014-10-04.

szombat

15:00

Pomáz-ICO SE

Szigetgyöngye SE

6-2

2014-10-04.

szombat

15:00

Kistarcsai VSC

Dunakeszi KUSE

3-1

2014-10-04.

szombat

15:00

Gödi SE

Leányfalu SE

0-1

2014-10-05.

vasárnap

15:00

Csomádi KSK

PILE-Szántó

3-2

2014-10-05.

vasárnap

15:00

Tárnok BKSK

Ürömi SC

0-0

2014-10-05.

vasárnap

15:00

Piliscsaba SE

Perbál SC

2-0

     

szabadnapos

Sóskút SKE

 

9. forduló

2014-10-11.

szombat

15:00

Ürömi SC

Csomádi KSK

1-1

2014-10-11.

szombat

15:00

Dunakeszi KUSE

Piliscsaba SE

1-1

2014-10-11.

szombat

15:00

Budakalász MSE

Kistarcsai VSC

0-1

2014-10-12.

vasárnap

15:00

Perbál SC

Tárnok BKSK

2-2

2014-10-12.

vasárnap

15:00

PILE-Szántó

Sóskút SKE

3-0

2014-10-12.

vasárnap

15:00

Leányfalu SE

Pomáz-ICO SE

1-0

2014-10-12.

vasárnap

15:00

Szigetgyöngye SE

Péceli SSE

3-1

     

szabadnapos

Gödi SE

 

10. forduló

2014-10-18.

szombat

14:00

Péceli SSE

Leányfalu SE

1-1

2014-10-18.

szombat

14:00

Pomáz-ICO SE

Gödi SE

3-3

2014-10-18.

szombat

14:00

Kistarcsai VSC

Szigetgyöngye SE

5-1

2014-10-19.

vasárnap

14:00

Sóskút SKE

Ürömi SC

3-1

2014-10-19.

vasárnap

14:00

Csomádi KSK

Perbál SC

5-1

2014-10-19.

vasárnap

14:00

Tárnok BKSK

Dunakeszi KUSE

0-2

2014-10-19.

vasárnap

14:00

Piliscsaba SE

Budakalász MSE

2-3

     

szabadnapos

PILE-Szántó

 

11. forduló

2014-10-25.

szombat

13:30

Ürömi SC

PILE-Szántó

8-1

2014-10-25.

szombat

13:30

Dunakeszi KUSE

Csomádi KSK

1-2

2014-10-25.

szombat

13:30

Budakalász MSE

Tárnok BKSK

2-1

2014-10-25.

szombat

13:30

Gödi SE

Péceli SSE

3-0

2014-10-26.

vasárnap

13:30

Perbál SC

Sóskút SKE

3-2

2014-10-26.

vasárnap

13:30

Leányfalu SE

Kistarcsai VSC

4-1

2014-10-26.

vasárnap

13:30

Szigetgyöngye SE

Piliscsaba SE

5-0

     

szabadnapos

Pomáz-ICO SE

 

12. forduló

2014-11-02.

vasárnap

13:30

PILE-Szántó

Perbál SC

0-2

2014-11-02.

vasárnap

13:30

Sóskút SKE

Dunakeszi KUSE

1-1

2014-11-02.

vasárnap

13:30

Csomádi KSK

Budakalász MSE

1-0

2014-11-02.

vasárnap

13:30

Tárnok BKSK

Szigetgyöngye SE

3-1

2014-11-02.

vasárnap

13:30

Piliscsaba SE

Leányfalu SE

4-3

2014-11-02.

vasárnap

13:30

Kistarcsai VSC

Gödi SE

1-2

2014-11-02.

vasárnap

13:30

Péceli SSE

Pomáz-ICO SE

0-3

     

szabadnapos

Ürömi SC

 

13. forduló

2014-11-08.

szombat

13:30

Dunakeszi KUSE

PILE-Szántó

6-0

2014-11-08.

szombat

13:30

Perbál SC

Ürömi SC

0-3

2014-11-08.

szombat

13:30

Budakalász MSE

Sóskút SKE

4-1

2014-11-08.

szombat

13:30

Gödi SE

Piliscsaba SE

1-0

2014-11-09.

vasárnap

13:30

Pomáz-ICO SE

Kistarcsai VSC

4-4

2014-11-09.

vasárnap

13:30

Leányfalu SE

Tárnok BKSK

2-0

2014-11-09.

vasárnap

13:30

Szigetgyöngye SE

Csomádi KSK

0-3

     

szabadnapos

Péceli SSE

 

14. forduló

2014-11-15.

szombat

13:00

Ürömi SC

Dunakeszi KUSE

2-0

2014-11-15.

szombat

13:00

Kistarcsai VSC

Péceli SSE

3-0

2014-11-16.

vasárnap

13:00

PILE-Szántó

Budakalász MSE

1-2

2014-11-16.

vasárnap

13:00

Sóskút SKE

Szigetgyöngye SE

3-2

2014-11-16.

vasárnap

13:00

Csomádi KSK

Leányfalu SE

3-6

2014-11-16.

vasárnap

13:00

Tárnok BKSK

Gödi SE

1-1

2014-11-16.

vasárnap

13:00

Piliscsaba SE

Pomáz-ICO SE

1-2

     

szabadnapos

Perbál SC

 

15. forduló

2014-11-22.

szombat

13:00

Dunakeszi KUSE

Perbál SC

3-1

2014-11-22.

szombat

13:00

Péceli SSE

Piliscsaba SE

0-0

2014-11-22.

szombat

13:00

Pomáz-ICO SE

Tárnok BKSK

2-3

2014-11-22.

szombat

13:00

Budakalász MSE

Ürömi SC

1-1

2014-11-22.

szombat

14:00

Gödi SE

Csomádi KSK

1-4

2014-11-23.

vasárnap

13:00

Leányfalu SE

Sóskút SKE

0-3

2014-11-23.

vasárnap

13:00

Szigetgyöngye SE

PILE-Szántó

2-3

     

szabadnapos

Kistarcsai VSC

 
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz