Tárnok(H)-Tárnok(SK) - Bolha Focitanoda SE

Tárnok(H)-Tárnok(SK)

ARHÍVUM > Hírek > 2012 > Felnőtt

A II. Nyárbúcsúztató Lecsó Fesztivál és Sportnap keretében vendégeskedtek nálunk a Csallóközi Tárnok labdarúgói. Tavaly Szlovákiában mérte össze - egy barátságos mérkőzés keretében - tudását a két csapat, most pedig szlovákiai magyar barátaink jöttek el, hogy megadják a visszavágás lehetőségét, hiszen vendéglátóként legyőztek minket 4-2 arányban.
A visszavágás sikerült. Rekkenő hőségben, embert próbáló kánikulában 2x35 perc játékidőben állapodott meg a két csapat. A történethez az is hozzátartozik, hogy vendégeink csupán 8 játékossal érkeztek, ezért a hiányzó játékosokat mi pótoltuk csapatukban. Azért jöttek csak ennyien, mert vasárnap (a mérkőzésünket követő napon) már ismét pályára kell lépniük, mégpedig a hazai bajnokságban a bajnoki pontokért. Az egymás utáni két mérkőzést több játékos nem vállalta, ami érthető is. Éppen ezért külön köszönjük a részvételt azoknak a játékosoknak, akik mégis eljöttek hozzánk! Az első játékrészben kiegyenlített játék folyt, némi hazai mezőnyfölénnyel. Gólt nekünk sikerült szerezni. A második félidőben vendégeink egyre jobban elfáradtak, mi pedig egy szinte új csapatot küldtünk pályára. Ekkor már határozott fölénybe kerültünk és ez gólokban is megmutatkozott. Barátainknak sincs szégyellnivalójuk, hiszen az adott körülmények között becsülettel küzdöttek és tisztes eredményt értek el.
Szer Mihály játékvezető ezen a mérkőzésen búcsúzott a játékvezetéstől, "szegre akasztja" bírói sípját. Egész pályafutásához gratulálunk!

Tárnok Bolha KSK - FK Tárnok
4-1 (1-0)
Tárnok KSK pálya, 2012-08-25. 10h30
Gól: Lukács Sándor, Kapcsos Norbert, Fehér Roland, Nagy István ill. Sárosfai Csaba

Tárnok Bolha KSK (I. félidő): Családi Attila - Völgyi Ádám, Szabó Zsolt, Berényi Ádám, Kapcsos Norbert - Pluhár Bálint, Kiss Tamás, Lingli Gábor - Lehotka Botond, Lukács Sándor, Varga István

Tárnok Bolha KSK (II. félidő): Családi Attila - Szabó Kristóf, Veszeli Tibor, Eke Gábor, Kapcsos Norbert - Gyulay Gábor, Csibrik György, Farkas Ákos - Czeilinger Péter, Fehér Roland, Nagy István

FK Tárnok: Földvári István - Bartal László, Mészáros Lajos, Tóth Árpád, Dallos Bence - Csillik Gábor (Lehotka Botond 36'), Chudoba Gábor, Sárosfai Csaba, Bréda Richárd - Ordódi Ferenc, Tóth Lóránt