Tavasz - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Tavasz

ARHÍVUM > Bajnokságok > U-21 > 2013/2014 > Sorsolás

2014. év tavasz Pest megyei U-21. II. osztály, Déli csoport sorsolása és eredményei

dátum

nap

kezdés

hazai csapat

vendég csapat

eredmény

1. forduló

         

2014-03-08.

szombat

 

Halásztelek FC

Pereg SE

18-0

 

szombat

 

BFTSE Tárnok

Sóskút SKE

7-0

?

   

Dunavarsányi TE

Dömsödi SE

3-0

     

szabadnapos

Délegyháza KSE

 

2. forduló

         

2014-05-01.

csütörtök

 

Dömsödi SE

BFTSE Tárnok

0-3 (JN)

 

csütörtök

 

Sóskút SKE

Halásztelek FC

0-4

 

csütörtök

 

Pereg SE

Délegyháza KSE

7-0

     

szabadnapos

Dunavarsányi TE

 

3. forduló

         

2014-03-22.

szombat

 

Délegyháza KSE

Dunavarsányi TE

2-3

 

szombat

 

Pereg SE

Sóskút SKE

0-3 (JN)

 

szombat

 

Halásztelek FC

Dömsödi SE

5-0

     

szabadnapos

BFTSE Tárnok

 

4. forduló

         

2014-03-29.

szombat

 

Dunavarsányi TE

Pereg SE

8-1

 

szombat

 

Délegyháza KSE

BFTSE Tárnok

1-7

 

szombat

 

Dömsödi SE

Sóskút SKE

3-4

     

szabadnapos

Halásztelek FC

 

5. forduló

         

2014-04-05.

szombat

 

Pereg SE

Dömsödi SE

4-1

 

szombat

 

BFTSE Tárnok

Dunavarsányi TE

3-0

2014-04-06.

vasárnap

 

Délegyháza KSE

Halásztelek FC

2-2

     

szabadnapos

Sóskút SKE

 

6. forduló

         

2014-04-12.

szombat

 

Dunavarsányi TE

Halásztelek FC

3-2

 

szombat

 

Délegyháza KSE

Sóskút SKE

2-3

2014-05-07.

szerda

 

BFTSE Tárnok

Pereg SE

4-1

     

szabadnapos

Dömsödi SE

 

7. forduló

         

2014-04-19.

szombat

 

Dömsödi SE

Délegyháza KSE

3-1

 

szombat

 

Halásztelek FC

BFTSE Tárnok

1-2

2014-04-20.

vasárnap

 

Sóskút SKE

Dunavarsányi TE

2-3

     

szabadnapos

Pereg SE

 

8. forduló

         

2014-04-26.

szombat

 

Pereg SE

Halásztelek FC

7-2

 

szombat

 

Dömsödi SE

Dunavarsányi TE

2-3

2014-04-27.

vasárnap

 

Sóskút SKE

BFTSE Tárnok

2-4

     

szabadnapos

Délegyháza KSE

 

9. forduló

         

2014-05-03.

szombat

 

Délegyháza KSE

Pereg SE

14-2

 

szombat

 

Halásztelek FC

Sóskút SKE

0-3

2014-05-04.

vasárnap

 

BFTSE Tárnok

Dömsödi SE

6-2

     

szabadnapos

Dunavarsányi TE

 

10. forduló

         

2014-05-10.

szombat

 

Dömsödi SE

Halásztelek FC

2-3

 

szombat

 

Dunavarsányi TE

Délegyháza KSE

9-1

2014-05-11.

vasárnap

 

Sóskút SKE

Pereg SE

4-4

     

szabadnapos

BFTSE Tárnok

 

11. forduló

         

2014-05-17.

szombat

 

Pereg SE

Dunavarsányi TE

4-11

2014-05-18.

vasárnap

 

BFTSE Tárnok

Délegyháza KSE

3-2

 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Dömsödi SE

4-0

     

szabadnapos

Halásztelek FC

 

12. forduló

         

2014-05-24.

szombat

 

Dömsödi SE

Pereg SE

 
 

szombat

 

Halásztelek FC

Délegyháza KSE

2-1

 

szombat

 

Dunavarsányi TE

BFTSE Tárnok

1-1

     

szabadnapos

Sóskút SKE

 

13. forduló

         

2014-05-31.

szombat

 

Pereg SE

BFTSE Tárnok

2-3

 

szombat

 

Halásztelek FC

Dunavarsányi TE

2-0

2014-06-01.

vasárnap

 

Sóskút SKE

Délegyháza KSE

2-1

     

szabadnapos

Dömsödi SE

 

14. forduló

         

2014-06-07.

szombat

 

Délegyháza KSE

Dömsödi SE

1-5

 

szombat

 

Dunavarsányi TE

Sóskút SKE

3-4

2014-06-08.

vasárnap

 

BFTSE Tárnok

Halásztelek FC

1-4

     

szabadnapos

Pereg SE

 
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz