Tavasz - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Tavasz

ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT II. > 2013/2014 > Sorsolás

A 2013/2014. évi Pest megyei III. osztály, Nyugati csoport tavaszi sorsolása és eredményei

dátum

nap

kezdés

hazai csapat

vendég csapat

eredmény

14. forduló

 

14:30

     

2014-03-08.

szombat

 

Szentendre VSE

Tahitótfalu SE

2-1

2014-03-09.

vasárnap

 

Tinnye KFC

Kerepesi SBE

3-2

 

vasárnap

 

Kisalag

PILE (Pilisszentkereszt)

0-4

 

vasárnap

 

Ürömi SC II.

Budajenő KSE

1-4

 

vasárnap

 

Tárnok KSK II.

Nagykovácsi SE

5-1

 

vasárnap

 

Pilisszentlászló BSI

Fóti SE

1-0

     

szabadnapos

Visegrád SE

-

15. forduló

 

15:00

     

2014-03-16.

vasárnap

 

Tárnok KSK II.

Ürömi SC II.

4-1

 

vasárnap

 

Budajenő KSE

Visegrád SE

6-1

2014-06-08.

vasárnap

 

Szentendre VSE

Tinnye KFC

 
 

vasárnap

 

PILE (Pilisszentkereszt)

Tahitótfalu SE

10-1

2014-06-08.

vasárnap

 

Kerepesi SBE

Pilisszentlászló BSI

 
 

vasárnap

 

Fóti SE

Nagykovácsi SE

1-0

     

szabadnapos

Kisalag

-

16. forduló

 

15:00

     

2014-03-23.

vasárnap

 

Kisalag

Budajenő KSE

2-2

 

vasárnap

 

Visegrádi SE

Tárnok KSK II.

0-10

 

vasárnap

 

Fóti SE

Kerepesi SBE

3-1

 

vasárnap

 

Tinnye KFC

Pile (Pilisszentkereszt)

0-2

 

vasárnap

 

Szentendre VSE

Pilisszentlászló BSI

4-0

 

vasárnap

 

Ürömi SC II.

Nagykovácsi SE

2-2

     

szabadnapos

Tahitótfalu SE

-

17. forduló

 

15:00

     

2014-03-29.

szombat

 

Nagykovácsi SE

Kerepesi SBE

2-1

 

szombat

 

Budajenő KSE

Tahitótfalu SE

5-0

 

szombat

 

Szentendre VSE

Fóti SE

3-0

2014-03-30.

vasárnap

 

PILE (Pilisszentkereszt)

Pilisszentlászló BSI

3-0

 

vasárnap

 

Ürömi SC II.

Visegrád SE

9-1

 

vasárnap

 

Tárnok KSK II.

Kisalag

2-1

     

szabadnapos

Tinnye KFC

-

18. forduló

 

16:00

     

2014-04-05.

szombat

 

Szentendre VSE

Kerepesi SBE

6-1

2014-04-06.

vasárnap

 

Tinnye KFC

Budajenő KSE

2-0

 

vasárnap

 

Kisalag

Ürömi SC II.

1-1

 

vasárnap

 

Tahitótfalu SE

Tárnok KSK II.

1-4

 

vasárnap

 

Visegrád SE

Nagykovácsi SE

0-5

 

vasárnap

 

Fóti SE

PILE (Pilisszentkereszt)

4-2

     

szabadnapos

Pilisszentlászló BSI

-

19. forduló

 

16:00

     

2014-04-12.

szombat

 

Szentendre VSE

Nagykovácsi SE

2-2

2014-04-13.

vasárnap

 

Budajenő KSE

Pilisszentlászló BSI

5-0

 

vasárnap

 

PILE (Pilisszentkereszt)

Kerepesi SBE

2-1

 

vasárnap

 

Visegrád SE

Kisalag

3-2

 

vasárnap

 

Tárnok KSK II.

Tinnye KFC

4-0

 

vasárnap

 

Ürömi SC II.

Tahitótfalu SE

4-2

     

szabadnapos

Fóti SE

-

20. forduló

 

16:30

     

2014-04-19.

szombat

 

Nagykovácsi SE

Kisalag

2-3

 

szombat

 

Szentendre VSE

PILE (Pilisszentkereszt)

4-1

2014-04-20.

vasárnap

 

Tinnye KFC

Ürömi SC II.

2-4

 

szombat

 

Fóti SE

Budajenő KSE

2-0

 

vasárnap

 

Pilisszentlászló BSI

Tárnok KSK II.

2-1

 

vasárnap

 

Tahitótfalu SE

Visegrád SE

2-3

     

szabadnapos

Kerepesi SBE

-

21. forduló

 

16:30

     

2014-04-26.

szombat

 

Budajenő KSE

Kerepesi SBE

3-0 (JN)

 

szombat

 

PILE (Pilisszentkereszt)

Nagykovácsi SE

3-1

2014-04-27.

vasárnap

 

Tárnok KSK II.

Fóti SE

2-0

 

vasárnap

 

Kisalag

Tahitótfalu SE

3-0

 

vasárnap

 

Visegrád SE

Tinnye KFC

3-0

2014-04-29.

kedd

19:00

Ürömi SC II.

Pilisszentlászló BSI

6-3

     

szabadnapos

Szentendre VSE

-

22. forduló

 

17:00

     

2014-05-03.

szombat

 

Szentendre VSE

Budajenő KSE

1-2

 

szombat

 

Nagykovácsi SE

Tahitótfalu SE

0-3 (JN)

2014-05-04.

vasárnap

 

Kisalag

Tinnye KFC

4-1

 

vasárnap

 

Pilisszentlászló BSI

Visegrád SE

3-2

 

vasárnap

 

Fóti SE

Ürömi SC II.

4-1

 

vasárnap

 

Kerepesi SBE

Tárnok KSK II.

0-5

     

szabadnap

PILE (Pilisszentkereszt)

-

23. forduló

 

17:00

     

2014-05-11.

vasárnap

 

Budajenő KSE

PILE (Pilisszentkereszt)

2-2

 

vasárnap

 

Kisalag

Pilisszentlászló BSI

0-3

 

vasárnap

 

Visegrád SE

Fóti SE

3-3

 

vasárnap

 

Tahitótfalu SE

Tinnye KFC

2-2

 

vasárnap

 

Tárnok KSK II.

Szentendre VSE

3-1

 

vasárnap

 

Ürömi SC II.

Kerepesi SBE

0-3

     

szabadnapos

Nagykovácsi SE

-

24. forduló

 

17:00

     

2014-05-28.

szerda

 

Szentendre VSE

Ürömi SC II.

6-0

2014-05-18.

vasárnap

 

Tinnye KFC

Nagykovácsi SE

5-0

 

vasárnap

 

Kerepesi SBE

Visegrád SE

5-5

 

vasárnap

 

Kisalag

Fóti SE

0-2

 

vasárnap

 

Pilisszentlászló BSI

Tahitótfalu SE

2-0

 

vasárnap

 

PILE (Pilisszentkereszt)

Tárnok KSK II.

0-1

     

szabadnapos

Budajenő KSE

-

25. forduló

 

17:00

     

2014-05-24.

szombat

 

Nagykovácsi SE

Budajenő KSE

2-3

 

szombat

 

Szentendre VSE

Visegrád SE

3-1

2014-05-25.

vasárnap

 

Ürömi SC II.

PILE (Pilisszentkereszt)

0-1

 

vasárnap

 

Kisalag

Kerepesi SBE

2-1

 

vasárnap

 

Tinnye KFC

Pilisszentlászló BSI

2-1

 

vasárnap

 

Tahitótfalu SE

Fóti SE

2-3

     

szabadnapos

Tárnok KSK II.

-

26. forduló

 

17:00

     

2014-06-01.

vasárnap

 

Kisalag

Szentendre VSE

2-8

 

vasárnap

 

Pilisszentlászló BSI

Nagykovácsi SE

3-2

 

vasárnap

 

Budajenő KSE

Tárnok KSK II.

2-3

 

vasárnap

 

PILE Pilisszentkereszt

Visegrád SE

3-1

 

vasárnap

 

Fóti SE

Tinnye KFC

3-2

 

vasárnap

 

Kerepesi SBE

Tahitótfalu SE

7-1

     

szabadnapos

Ürömi SC II

-

           
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz