Tavasz - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Tavasz

ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2013/2014 > Sorsolás

dátum

nap

kezdés

hazai csapat

vendég csapat

eredmény

16. forduló

 

14:30

     

2014-03-01.

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Dunakeszi Kinizsi USE

2-1

 

szombat

 

Gödi SE

Sóskút SKE

3-0

2014-03-02.

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Ürömi SC

0-2

 

vasárnap

 

Perbál SC

Viadukt SE Biatorbágy II

3-0

 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Piliscsaba SE

2-3

 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Leányfalu SE

5-1

 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Budakalász MSE

1-1

     

szabadnapos

Dunabogdány SE

 

17. forduló

 

14:30

     

2014-03-08.

szombat

 

Budakalász MSE

Pomáz-ICO SE

6-1

 

szombat

 

Pilisszántó SE

Ürömi SC

2-1

2014-03-09.

vasárnap

 

Gödi SE

Dunakeszi Kinizsi USE

1-0

 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Perbál SC

1-2

 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Szigetgyöngye SE

6-0

 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Tárnok BKSK

1-0

 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II

Pilisszentiván SE

1-6

     

szabadnapos

Piliscsaba SE

 

18. forduló

 

15:00

     

2014-03-16.

vasárnap

 

Pomáz-ICO SE

Tárnok BKSK

2-2

 

vasárnap

 

Perbál SC

Dunakeszi Kinizsi USE

1-1

 

vasárnap

 

Gödi SE

Budakalász MSE

2-1

 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Sóskút SKE

4-0

 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Viadukt SE-Biatorbágy II

11-0

 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Leányfalu SE

1-4

 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Piliscsaba SE

0-5

     

szabadnapos

Ürömi SC

 

19. forduló

 

15:00

     

2014-03-22.

szombat

 

Budakalász MSE

Perbál SC

3-0

 

szombat

 

Ürömi SC

Dunabogdány SE

3-0

 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Pilisszentiván SE

0-0

 

szombat

 

Gödi SE

Pomáz-ICO SE

3-0

 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Piliscsaba SE

3-4

 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Sóskút SKE

4-0

 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Viadukt SE-Biatorbágy II

1-0

     

szabadnapos

Leányfalu SE

 

20. forduló

 

15:00

     

201403-29.

szombat

 

Gödi SE

Tárnok BKSK

0-1

2014-03-30.

vasárnap

 

Perbál SC

Pomáz-ICO SE

0-1

 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Budakalász MSE

2-0

 

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Ürömi SC

2-5

 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Dunakeszi Kinizsi USE

2-0

 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Sóskút SKE

2-1

 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Leányfalu SE

1-8

     

szabadnapos

Viadukt SE-Biatorbágy II

 

21. forduló

 

16:00  

     

2014-04-05.

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Pilisszentiván SE

1-2

 

szombat

 

Budakalász MSE

Szigetgyöngye SE

4-0

 

szombat

 

Gödi SE

Perbál SC

2-3

2014-04-06.

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Dunakeszi Kinizsi USE

1-3

 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Ürömi SC

0-0

 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Piliscsaba SE

2-0

2014-05-21

szerda

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Dunabogdány SE

4-8

     

szabadnapos

Sóskút SKE

 

22. forduló

 

16h

     

2014-04-12.

szombat

 

Ürömi SC

Leányfalu SE

2-4

2014-04-13.

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Budakalász MSE

2-4

 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Pomáz-ICO SE

6-2

 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Gödi SE

1-1

 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Sóskút SKE

1-3

 

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Viadukt SE-Biatorbágy II.

7-0

 

vasárnap

 

Perbál SC

Tárnok BKSK

1-1

     

szabadnapos

Dunakeszi Kinizsi USE

 

23. forduló

 

16:30

     

2014-04-19.

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Dunabogdány SE

6-1

 

szombat

 

Gödi SE SE

Szigetgyöngye SE

4-2

2014-04-20.

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Pomáz-ICO SE

1-1

 

vasárnap

 

Perbál SC

Pilisszentiván SE

0-1

 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II

Ürömi SC

0-6

 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Leányfalu SE

2-2

 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Piliscsaba SE

0-0

     

szabadnapos

Budakalász MSE

 

24. forduló

 

16:30

     

2014-04-26.

szombat

 

Ürömi SC

Sóskút SKE

3-1

2014-04-27.

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Perbál SC

3-1

 

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Dunakeszi Kinizsi USE

1-3

 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Budakalász MSE

2-6

 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Viadukt SE-Biatorbágy II

13-1

 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Gödi SE

0-1

 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Tárnok BKSK

5-0

     

szabadnapos

Pomáz-ICO SE

 

25. forduló

 

17:00

     

2014-05-03.

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Ürömi SC

1-0

 

szombat

 

Budakalász MSE

Piliscsaba SE

3-0

 

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Dunabogdány SE

6-2

2014-05-04.

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Szigetgyöngye SE

4-1

 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Viadukt-Biatorbágy II

5-0

 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Leányfalu SE

0-4

 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Perbál SC

2-4

     

szabadnapos

Gödi SE

 

26. forduló

 

17:00

     

2014-05-10.

szombat

 

Budakalász MSE

Ürömi SC

3-1

2014-05-11.

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Pomáz-ICO SE

4-2

 

vasárnao

 

Leányfalu SE

Dunakeszi Kinizsi USE

1-5

 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II

Sóskút SKE

0-3

 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Pilisszentiván SE

3-5

 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Tárnok BKSK

3-0

 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Gödi SE

2-4

     

szabadnapos

Perbál SC

 

27. forduló

 

17:00

     

2014-05-17.

szombat

 

Budakalász MSE

Leányfalu SE

2-1

 

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Ürömi SC

3-3

 

szombat

 

Gödi SE

Piliscsaba SE

4-0

 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Viadukt SE- Biatorbágy II

7-0

2014-05-18.

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Szigetgyöngye SE

4-5

 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Sóskút SKE

3-0

 

vasárnap

 

Perbál SC

Dunabogdány SE

9-2

     

szabadnapos

Pilisszentiván SE

 

28. forduló

 

17:00

     

2014-05-24.

szombat

 

Ürömi SC

Gödi SE

4-1

 

szombat

 

Budakalász MSE

Viadukt SE-Biatorbágy II

3-0

2014-05-25.

vasárnap

 

Sóskút SKE

Dunakeszi Kinizsi USE

1-2

 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Pomáz-ICO SE

6-5

 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Pilisszentiván SE

1-4

 

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Perbál SC

1-1

 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Tárnok BKSK

5-2

     

szabadnapos

Szigetgyöngye SE

 

29. forduló

 

17:00

     

2014-05-31.

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Viadukt SE-Biatorbágy II.

3-0

2014-06-01.

vasárnap

 

Budakalász MSE

Sóskút SKE

7-0

 

vasárnap

 

Gödi SE

Leányfalu SE

1-2

 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Piliscsaba SE

6-1

 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Dunabogdány SE

2-1

 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Dunakeszi KUSE

1-2

 

vasárnap

 

Perbál SC

Ürömi SC

0-2

     

szabadnapos

Pilisszántó SE

 

30. forduló

 

17:00

     

2014-06-07.

vasárnap

 

Ürömi SC

Pilisszentiván SE

2-1

 

vasárnap

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Budakalász MSE

2-4

 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Perbál SC

7-2

 

vasárnap

 

Pilisszántó SE

Dunabogdány SE

7-4

 

vasárnap

 

ViaduktSE-Biatorbágy II

Gödi SE

0-3 (JN.)

 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Pomáz-ICO SE

0-5

 

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Szigetgyöngye SE

3-2

     

szabadnapos

Tárnok BKSK

 
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz