Tavaszi program össz. - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Tavaszi program össz.

Hírek > 2019
Csapataink 2019 tavaszi bajnoki programja összesített táblázatban
Időpont változás bármikor előfordulhat

FELNŐTT
KSK pálya
U-19.
KSK pálya
U-16.
KSK pálya
U-15.
KSK pálya
U-14.
Bolha pálya
BozsikNŐK
KSK pálya
ÖREGFIÚK
KSK pálya
február
24. vasárnap
16.ford. 1-3






március
02. szombat
17.ford. 2-2







09. szombat






KSK-Mvásár
12.ford. 2-2
10. vasárnapÚjlengyel-KSK
18.ford. 0-4

BFTSE-Úri
14.ford. nincs időpont



Bu.örs-KSK
PMK 2.f. 0-5

13. szerda
Üröm-BFTSE
2.ford. 1-10






16. szombat
19.ford. 5-0

Airsa-BFTSE
15.ford. 1-10




Tordas-KSK
13.ford. 0-10
17. vasárnap




Páty-BFTSE
9.ford. 1-5

KSK-Göd
PMK 3.f. 4-1

20. szerda
BFTSE-Tbálint
12.ford. 1-6






23. szombat


BFTSE-Ócsa
10.ford. 8-0

U13. 9h
Szhbatta

KSK szabadnap
14.ford.
24. vasárnapPerbál-KSK
20.ford. 0-1

BFTSE-Fpako
16.ford. 11-0


U11. 9h
Diósd
Érd-KSK
1.ford. 0-1

29. péntek


11.ford. 3-6




30. szombatKSK-Diósd
21.ford. 3-2

Nkörös-BFTSE
17.ford. 3-7

BFTSE-Fogócs
10.ford. 14-0


Zsámbék-KSK
15.ford. 0-0
31. vasárnap




U6/7. 9h
U8/9. 10h30
Szhbatta
KSK-Környe
2.ford. 2-3

április
02. kedd

14.ford. 5-3






06. szombat
BFTSE-Bkalász
15.ford. 2-1

BFTSE-Alsóné
12.ford. 4-3



KSK-Komárom
16.ford. 2-0
07. vasárnapKSK szabadnapos
22.ford.

BFTSE-Sülysáp
18.ford. 3-0


U11. 9h
Budaörs
U13. 9h
Diósd
KSK-Pénzüg
3.ford. 9-1

10. szerda
13.ford. 3-0 jn.






13. szombat
Leányf-BFTSE
16.ford. 3-2

BFTSE-Dvars
13.ford. 6-1



Bia-KSK
17.ford. 1-1
14. vasárnapSz.halom-KSK
23.ford. 0-1

Tápiós-BFTSE
19.ford. 0-9

Bkeszi-BFTSE
11.ford. 1-5
U6/7., U8/9.
9h Tárnok
Komár-KSK
4.ford. 2-3

18. csütörtök

BFTSE-Airsa
2.ford. 6-0

8.ford. 5-0



20. szombat
24.ford. 4-1






KSK-Sóskút
18.ford. 3-0jn.
21. vasárnap







23. kedd
17.ford. 4-3






24. szerda

20.ford. 0-0





27. szombatKSK-Dömsöd
25.ford. 3-1


BFTSE-Örkén
14.ford. 2-0




28. vasárnap

Nkáta-BFTSE
21.ford. 2-0


U11. 9h
Diósd
U13. 9h
Érd
KSK-METIS
5.ford. 1-2
Dfüred-KSK
19.ford. 17h
május
04. szombat



Herná-BFTSE
15.ford. 0-3jn



KSK-Perbál
20.ford. 8-2
05. vasárnap

BFTSE szabadn
22.ford.


U6/7., U8/9. 9h ÉrdKSK-Érd
6.ford. 3-0

10. péntek





7.ford. 1-2

11. szombat
19.ford. 2-3

BFTSE-Tököl
16.ford. 9-1

U13. 12h30
Tárnok

KSK-Bicske
21.ford. 3-0jn.
12. vasárnap
27.ford. 3-2

BFTSE-Abony
23.ford. 0-0


U11. 9h
Szhbatta


14. kedd



BFTSE-Bia
12.ford. 2-4



15. szerda
18.ford. 0-1






18. szombat
BFTSE szabadn
20.ford.
Dabas-BFTSE
24.ford. 0-4
Tfalva-BFTSE
17.ford. 10-0



Gyúró-KSK
22.ford. 1-4
19. vasárnapGyál-KSK
28.ford. 0-0




U6/7., U8/9. 9h Tárnok
Pénzüg-KSK
8.ford. 1-3

21. kedd




13.ford. 2-6



25. szombat
29.ford. 0-5
BFTSE-Páty
21.ford. 1-1

BFTSE-Rkeve
18.ford. 3-0jn

U11. 9h
Érd


26. vasárnap

BFTSE-Pereg
25.ford. 7-1


U13. 9h
Diósd
KSK-Komár
9.ford. 3-0

29. szerda
26.ford. 2-1





METIS-KSK
10.ford. 1-1

30. csütörtök

22.ford. 0-6






június
01. szombat




BFTSE-Htelek
14.ford. 2-1



02. vasárnapKSK-Sóskút
30.ford. 17h

BFTSE szabadn
26.ford.



Gödöllő-KSK
PMK. 15h

Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz