Tavaszi program össz. - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Tavaszi program össz.

Hírek > 2017
Csapataink 2017 tavaszi programja összesített táblázatban

FELNŐTT
KSK pálya
U-19.
KSK pálya
U-15.
KSK pálya
U-14.
Bolha pálya
BozsikNŐK
KSK pálya
ÖREGFIÚK
KSK pálya
február
04.
szombat
B.örs.U19-BKSK
edzőmeccs 3-5






12. vasárnap
BKSK-T.bálint
edzőmeccs 2-3






18. szombat
Diósd-BFTSE
edzőmeccs 4-2





19. vasárnapÉrd II.-BKSK
edzőmeccs 1-8






25. szombatDiósd(U19) - BKSK
edzőmeccs 3-7
BFTSE-Rend-őr
edzőmeccs 4-4




Tárnok-P.szabolcs
edzőmeccs
március
04. szombat
Dabas III-BKSK
0-3






05. vasárnap
Pszentiván-BFTSE
Pilisszentiván, elhalasztva

Bugyi-BFTSE
0-10



11. szombatBKSK-D.haraszti
Tárnok 5-0






12. vasárnap
Budakalász-BFTSE
Budakalász 8-1
BFTSE-FC Bp.
Tárnok 0-4



Tárnok-D.füred
Tárnok 2-0
18. szombatD.varsány II-BKSK
elmaradt
BFTSE-Leányfalu
Tárnok 10-2

BFTSE-Tbálint
Tárnok 2-2


Sóskút-Tárnok
Sóskút 2-0
19. vasárnap
BFTSE-Leányfalu
Tárnok, 12h
SZEFI-BFTSE
Szentendre, ?h


Tárnok-Dújváros
PMK.Tárnok 10h

25. szombatBKSK-Sz.szmárton
Tárnok, 15h

BFTSE-Testvériség
Tárnok, 10h




26. vasárnap
Szgyöngye-BFTSE
Szigmonostor, 10h


U11. 8h30 Érd
U13. 9h Diósd
KSK-Váci.Rem
Tárnok, 10h
Tárnok-B.jenő
Tárnok, 16h
március
30. csütörtök

BFTSE-P.szántó
Tárnok, 10h



Dunaújváros-KSK
Dunaújváros

április
01. szombat




U7/9. 9h Diósd
Vál-Tárnok
Vál, 16h30
02. vasárnapDiósd-BKSK
Diósd, 14h30

Újpest FC-BFTSE
Csömör, ?h


P.csaba-KSK
Piliscsaba, 10h

08. szombatBKSK-Szigetbecse
Tárnok, 15h30

BFTSE-Budakalász
Tárnok, 10h

U11. 9h Diósd

09. vasárnap
Pvörösvár-BFTSE
Pilisvörösvár, 10h


U13. 9h BudaörsKSK-LASE
Tárnok, 10h
Tárnok-Komárom
Tárnok, 16h30
15. szombatK.lacháza-BKSK
K.lacháza, 16h




Szszmiklós-KSK
Szszmiklós, 10h
Viadukt-Tárnok
Biatorbágy, 17h
16. vasárnap

Tabán-BFTSE
Budap., 13h
Taksony-BFTSE
Taksony, 10h



22. szombatBKSK-Érd
Tárnok, 16h
BFTSE-Nagykov.
Tárnok, 12h

BFTSE-D.varsány
Tárnok, 10h

KSK-Érd
Tárnok, 10h

23. vasárnap

BFTSE-Vasló
Tárnok, 13h

alközponti torna
U7/9. 9h Tárnok

Tárnok-Tordas
Tárnok, 17h
29. szombat



U11. 9h Sóskút
U13. 13h Sóskút
Göd-KSK
Göd, 10h
Perbál-Tárnok
Perbál, 17h
30. vasárnapszabadnapos
Újpest SC-BFTSE
Újpest, 14h




május
06. szombat



Ráckeve-BFTSE
Ráckeve, 14h
U7/9. 9h Tárnok

07. vasárnap
Dunafüred-BKSK
Sz.h.batta, 16h30
Göd-BFTSE
Göd, 12h
BFTSE-Ferencv.
Tárnok, 13h


KSK-H.telek
Tárnok, 10h
Tárnok-Páty
Tárnok, 17h
13. szombatBKSK-Bugyi II
Tárnok, 16h30
BFTSE-Páty
Tárnok, 13h30



KSK-VácDeákvár
Tárnok, 10h
Gyúró-Tárnok
Gyúró, 17h
14. vasárnap

Goldball-BFTSE
Budap., ?h

U11. 9h Batta
U13. 9h Diósd


20. szombat
Délegyháza-BKSK
Délegyháza, 17h
BFTSE-Perbál
Tárnok, 12h30

BFTSE-Halásztelek
Tárnok, 10h

Ócsa-KSK
Ócsa, 10h
szabadnapos
21. vasárnap

BFTSE-Kőbányáért
Tárnok, 10h

alközponti torna
U7/9. 9h Érd


27. szombat
Sóskút-BFTSE
Sóskút, 10h


U13. 9h Tárnok
szabadnapos
28. vasárnapBKSK-Sóskút
Tárnok, 17h



U11. 9h Sóskút

június
03. szombat






Tárnok-Zsámbék
Tárnok, 17h
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz