Tavaszi sorsolás - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Tavaszi sorsolás

ARHÍVUM > Bajnokságok > U-21 > 2014/2015

Pest megye I. osztály, Nyugati csoport

Az 1. fordulóban a Ráckeve VAFC - Solymári SC mérkőzés elmaradt. A Fegyelmi Bizottság a mérkőzést 0-0 eredménnyel igazolta és mindkét csapat összteljesítményéből 1-1 buntető pontot levont.

dátum

nap

kezdés

hazai csapat

vendég csapat

eredmény

1. forduló

2015-03-14.

szombat

15:00

Ferencvárosi FC

Hegyvidék UFC

0-4

2015-03-14.

szombat

10:00

Alsónémedi SE

Viadukt SE- Biatorbágy

1-0

2015-03-14.

szombat

10:00

Sóskút SKE

Ócsa VSE

2-2

2015-03-14.

szombat

10:00

Százhalombattai VUK

Taksony SE

5-3

2015-03-14.

szombat

10:00

BFTSE Tárnok

Felsőpakony SK

2-1

2015-03-?.

szombat

?

Ráckeve VAFC

Solymári SC

(FB.) 0-0

2. forduló

2015-03-21.

szombat

10:00

Taksony SE

Sóskút SKE

4-0

2015-03-21.

szombat

10:00

Solymári SC

BFTSE Tárnok

0-2

2015-04-02.

csütörtök

11:00

Felsőpakony SK

Százhalombattai VUK

10-4

2015-03-21.

szombat

13:00

Hegyvidék UFC

Ráckeve VAFC

6-0

2015-03-21.

szombat

14:00

Ócsa VSE

Alsónémedi SE

5-3

2015-03-22.

vasárnap

13:00

Viadukt SE-Biatorbágy

Ferencvárosi FC

0-0

3. forduló

2015-03-28..

szombat

10:00

Ferencvárosi FC

Ócsa VSE

1-2

2015-03-28.

szombat

10:00

Sóskút SKE

Felsőpakony SK

1-0

2015-03-28.

szombat

10:00

Solymári SC

Hegyvidék UFC

3-3

2015-05-13.

szerda

17:00

Százhalombattai VUK

BFTSE Tárnok

3-2

2015-03-29.

vasárnap

10:0

Alsónémedi SE

Taksony SE

1-3

2015-03-29.

vasárnap

12:00

Ráckeve VAFC

Viadukt SE-Biatorbágy

1-2

4. forduló

2015-04-04.

szombat

10:00

Százhalombattai VUK

Solymári SC

0-3

2015-04-04.

szombat

10:00

Taksony SE

Ferencvárosi FC

4-1

2015-04-04.

szombat

12:30

BFTSE Tárnok

Sóskút SKE

1-1

2015-04-04.

szombat

13:30

Felsőpakony SK

Alsónémedi SE

2-2

2015-04-05.

vasárnap

10:00

Ócsa VSE

Ráckeve VAFC

1-0

2015-04-05.

vasárnap

14:00

Viadukt SE-Biatorbágy

Hegyvidék UFC

1-0

5. forduló

2015-04-11.

szombat

13:30

Felsőpakony SK

Ferencvárosi FC

5-2

2015-04-11.

szombat

10:00

Solymári SC

Viadukt SE-Biatorbágy

0-0

2015-04-11.

szombat

13:00

Hegyvidék UFC

Ócsa VSE

4-0

2015-04-12.

vasárnap

10:00

Alsónémedi SE

BFTSE Tárnok

1-0

2015-04-12.

vasárnap

10:00

Sóskút SKE

Százhalombattai VUK

4-4

2015-04-12.

vasárnap

12:00

Ráckeve VAFC

Taksony SE

0-3 (FB)

6. forduló  

2015-04-17.

péntek

11:00

Taksony SE

Hegyvidék UFC

2-5

2015-04-18.

szombat

10:00

Sóskút SKE

Solymári SC

0-1

2015-04-18.

szombat

14:00

Ócsa VSE

Viadukt SE-Biatorbágy

2-0

2015-04-19.

vasárnap

10:00

Százhalombattai VUK

Alsónémedi SE

5-1

2015-04-19.

vasárnap

13:30

BFTSE Tárnok

Ferencvárosi FC

5-1

2015-04-19.

vasárnap

14:00

Felsőpakony SK

Ráckeve VAFC

3-0

7. forduló

2015-04-25.

szombat

14:00

Százhalombattai VUKSE

Ferencvárosi FC

3-0 (FB)

2015-04-25.

szombat

10:00

Solymári SC

Ócsa VSE

3-3

2015-04-25.

szombat

13:00

Hegyvidék UFC

Felsőpakony SK

5-1

2015-04-26.

vasárnap

10:00

Viadukt SE-Biatorbágy

Taksony SE

0-0

2015-04-26.

vasárnap

10:00

Alsónémedi SE

Sóskút SKE

4-3

2015-04-26.

vasárnap

13:30

Ráckeve VAFC

BFTSE Tárnok

3-0

8. forduló

2015-05-02.

szombat

10:00

Alsónémedi SE

Solymári SC

5-2

2015-05-02.

szombat

10:00

Sóskút SKE

Ferencvárosi FC

3-0 (FB)

2015-05-02.

szombat

10:00

Százhalombattai VUK

Ráckeve VAFC

4-4

2015-05-02.

szombat

10:00

Taksony SE

Ócsa VSE

4-0

2015-05-02.

szombat

14:00

Felsőpakony SK

Viadukt SE-Biatorbágy

5-2

2015-05-03.

vasárnap

13:30

BFTSE Tárnok

Hegyvidék UFC

0-2

9. forduló

2015-05-09.

szombat

10:00

Solymári SC

Taksony SE

1-6

2015-05-09.

szombat

10:00

Ferencvárosi FC

Alsónémedi SE

4-1

2015-05-09.

szombat

13:00

Hegyvidék UFC

Százhalombattai VUK

4-0

2015-05-10.

vasárnap

10:00

BFTSE Tárnok

Viadukt SE-Biatorbágy

0-2

2015-05-10.

vasárnap

13:30

Ráckeve VAFC

Sóskút SKE

1-2

2015-05-10.

vasárnap

14:00

Ócsa VSE

Felsőpakony SK

0-8

10. forduló

2015-05-17.

vasárnap

16:00

Ferencvárosi FC

Solymári SC

2-1

2015-05-16.

szombat

10:00

Alsónémedi SE

Ráckeve VAFC

5-1

2015-05-16.

szombat

10:00

Sóskút SKE

Hegyvidék UFC

0-9

2015-05-16.

szombat

14:00

BFTSE Tárnok

Ócsa VSE

2-4

2015-05-17.

vasárnap

10:00

Százhalombattai VUK

Viadukt SE-Biatorbágy

4-0

2015-05-17.

vasárnap

14:30

Felsőpakony SK

Taksony SE

3-0

11. forduló

2015.05.28.

csütörtök

18:00

Taksony SE

BFTSE Tárnok

3-0

2015-05-23.

szombat

9:00

Ráckeve VAFC

Ferencvárosi FC

10-0

2015-05-23.

szombat

10:00

Solymári SC

Felsőpakony SK

5-0

2015-05-23.

szombat

13:00

Hegyvidék UFC

Alsónémedi SE

5-3

2015-05-24.

vasárnap

15:00

Viadukt SE-Biatorbágy

Sóskút SKE

2-1

2015-05-30.

szombat

10:00

Ócsa VSE

Százhalombattai VUK

4-3

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz