Téli felkészülés - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Téli felkészülés

ARHÍVUM > Hírek > 2013

Felnőtt és korosztályos csapatainknak 2013 január 14-15.én kezdődik a tavaszi szezonra való felkészülés. A felnőttek hétfőtől péntekig, minden nap edzeni fognak. Kovács László edzőt ismerve, nem lesz egy fáklyásmenet a felnőtt csapat alapozása.  Január 27-től heti egy, esetenként két edzőmérkőzés is szerepel a programban. Vélhetőleg korosztályos játékosaink sem fognak unatkozni.
Az edzőmérkőzések tekintetében van még egy-két nyitott kérdés az edzőpartnereket illetően, de természetesen a konkrétumokkal a listát folyamatosan ki fogjuk egészíteni.

JANUÁR

FELNŐTT

U-19

U-17

U-15

U-13

14.hétfő

EDZÉS

TEREMBAJNOKSÁG

TEREMBAJNOKSÁG

 

EDZÉS

15.kedd

EDZÉS

   

EDZÉS

 

16.szerda

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

17.csütörtök

EDZÉS

       

18.péntek

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

19.szombat

         

20.vasárnap

         

21.hétfő

EDZÉS

TREMBAJNOKSÁG

TEREMBAJNOKSÁG

 

EDZÉS

22.kedd

SPINNING EDZÉS

   

EDZÉS

 

23.szerda

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

24.csütörtök

EDZÉS

       

25.péntek

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

26.szombat

         

27.vasárnap

BOLHA U19
(Diósd 12h)

BOLHA KSK
(Diósd 12h)

DOROG U17
(Diósd 14h)

ÉRD U15
(Diósd 10h)
 

 

28.hétfő

EDZÉS

TEREMBAJNOKSÁG

TEREMBAJNOKSÁG

EDZÉS

EDZÉS

29.kedd

SPINNING EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

 

30.szerda

DIÓSDI TC
(Diósd 18h)

     

EDZÉS

31.csütörtök

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

   

FEBRUÁR

 

01.péntek

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

02.szombat

 

ERCSI 19
elmaradt

     

03.vasárnap

GYÚRÓ
(Diósd 14h)

 

DOROG teremtorna

FTC U15
(Diósd 17h30)

EDZŐMÉRK.

04.hétfő

EDZÉS

TEREMBAJNOKSÁG

TEREMBAJNOKSÁG

 

EDZÉS

05.kedd

SPINNING EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

 

06.szerda

EDZÉS

   

EDZÉS

EDZÉS

07.csütörtök

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

   

08.péntek

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

09.szombat

         

10.vasárnap

HERNÁD
elmaradt

RÁCKEVE U19
elmaradt

ÉRD U17
elmaradt

VIADUKT U-15
elmaradt

EDZŐMÉRK.

11.hétfő

EDZÉS

TEREMBAJNOKSÁG

TEREMBAJNOKSÁG

 

EDZÉS

12.kedd

SPINNING EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

 

13.szerda

EDZÉS

   

EDZÉS

EDZÉS

14.csütörtök

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

   

15.péntek

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

16.szombat

RÁCKEVE
(Diósd 12h)

       

17.vasárnap

 

DIÓSDI TC U19
(Diósd 10h)

VIADUKT U17
(Diósd 16h)

DIÓSDI TC U15
(Diósd 12h)

DIÓSDI TC U13
(Diósd 14h)

18.hétfő

EDZÉS

TERMBAJNOKSÁG

TEREMBAJNOKSÁG

 

EDZÉS

19.kedd

SPINNING EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

 

20.szerda

SZ.BATTA
(Budatétény 17h)

   

EDZÉS

EDZÉS

21.csütörtök

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

   

22.péntek

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

23.szombat

 

SÓSKÚT FELNŐTT
(Diósd 16h)

     

24.vasárnap

közös program

 

T.BÁLINT U17
(Diósd 18h)

BUDAÖRS U15
(Budaörs 11h)

EDZŐMÉRK.

25.hétfő

EDZÉS

TEREMBAJNOKSÁG

TEREMBAJNOKSÁG

 

EDZÉS

26.kedd

SPINNING EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

 

27.szerda

EDZÉS

   

EDZÉS

EDZÉS

28.csütörtök

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

   

MÁRCIUS

 

01.péntek

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

02.szombat

BAJNOKI RAJT

BAJNOKI RAJT

BAJNOKI RAJT

   

03.vasárnap

EDZŐMÉRK.

EDZŐMÉRK.

04.hétfő

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

 

EDZÉS

05.kedd

SPINNING EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

 

06.szerda

EDZÉS

   

EDZÉS

EDZÉS

07.csütörtök

PIHENŐ

EDZÉS

EDZÉS

   

08.péntek

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

EDZÉS

09.szombat

         

10.vasárnap

         

A kicsiknél a következő időpontokban lesznek az edzések a jövő évben:
U-11 korosztálynál hétfő és szerda
U-9 korosztálynál kedd és csütörtök
U-8 korosztálynál kedd és csütörtök
U-7 korosztálynál hétfő, kedd, szerda és csütörtök (itt az időpontok három óvoda között oszlanak meg)

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz